PSV verliest met klein verschil bij Arsenal
LONDEN (ANP) - PSV heeft donderdagavond in de groepsfase van de Europa League met klein verschil verloren van Arsenal. In Londen won de thuisclub, koploper van de Engelse Premier League, met 1-0.
Arsenal is door de vierde opeenvolgende zege nu zeker van overwinteren in het toernooi, PSV heeft daar als voorlopige nummer 2 nog alle kansen op. Als mogelijke nummer 3 van de groep kan de formatie van coach Ruud van Nistelrooij in elk geval nog verder in de iets lager aangeschreven Conference League.
In de 71e minuut kwam Arsenal op voorsprong. De Zwitser Granit Xhaka kon van niet al te ver inschieten, na een voorzet van Takehiro Tomiyasu. De Londenaren beloonden zichzelf daarmee voor een langdurig overwicht, al was PSV een paar keer dreigend geweest via Xavi Simons.
Het duel van PSV met Arsenal was eerder uitgesteld vanwege het overlijden van de Britse koningin Elizabeth.
Meer uit Voetbal
ATLANTA (ANP/DPA) - De Egyptische voetbalbond heeft na de nederlaag (2-3) tegen Argentinië een protest ingediend bij wereldvoetbalbond FIFA. De voorzitter van de Egyptische voetbalbond, Hany Abo Rida, bevestigde dat hij een klacht over scheidsrechter François Letexier en zijn assistenten heeft ingediend en wil dat de Franse arbiter wordt uitgesloten voor de rest van het WK.
44 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Fulham heeft Álvaro Arbeloa aangesteld als nieuwe hoofdcoach. De voormalig coach van Real Madrid is in Londen de opvolger van de Portugees Marco Silva, maakte de club bekend.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Daley Blind keert terug bij Ajax. De 36-jarige verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een contract voor een seizoen. Hij was transfervrij na zijn vertrek bij Girona.
1 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Zwitserland heeft zich na strafschoppen ten koste van Colombia geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. Na 120 minuten stond het 0-0 in het Vancouver Stadium. De strafschoppenserie werd met 4-3 gewonnen door de Zwitsers. Zwitserland bereikte twee keer eerder de kwartfinales, maar dat was voor het laatst op het WK in eigen land in 1954.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Ondanks de kwalificatie van België voor de kwartfinales van het WK voetbal, laat de Belgische voetbalbond (KBVB) de zaak rondom de Amerikaanse spits Folarin Balogun niet rusten. Dat meldde de KBVB dinsdag.
14 uur geledenSEATTLE (ANP/BELGA) - België kan tijdens het WK voetbal geen beroep meer doen op Amadou Onana. De middenvelder heeft tijdens de gewonnen wedstrijd tegen de Verenigde Staten in de achtste finales (4-1) een zware knieblessure opgelopen.
14 uur geledenATLANTA (ANP) - Argentinië heeft zijn jacht op titelprolongatie vervolgd met een zwaarbevochten 3-2-zege op Egypte in de achtste finales van het WK voetbal. Dankzij een assist en een doelpunt van Lionel Messi kwam de titelverdediger terug van een 2-0-achterstand. In de blessuretijd maakte Argentinië vervolgens het winnende doelpunt.
15 uur geleden