PSV verliest in Qatar ook van KAS Eupen
DOHA (ANP) - PSV heeft ook de tweede oefenwedstrijd in Qatar verloren. De ploeg van trainer Ernest Faber moest met 2-1 buigen voor KAS Eupen, de nummer 13 van de Belgische competitie. PSV verloor twee dagen eerder met dezelfde cijfers ook al van Club Brugge, dat bovenaan staat in België.
Beide doelpunten van KAS Eupen kwamen voort uit balverlies van PSV op eigen helft. In de 24e minuut verspeelde Pablo Rosario de bal vlak voor zijn eigen strafschopgebied, waarna Danijel Milicevic de score opende. Het schot van de Bosniër werd onderweg nog van richting veranderd door Timo Baumgartl, waardoor keeper Robbin Ruiter kansloos was. Eigenlijk zou Jeroen Zoet keepen, maar hij bleef vanwege een lichte enkelblessure aan de kant.
In de 34e minuut kwam PSV op gelijke hoogte via Bruma, die bij de tweede paal een voorzet van linksback Olivier Boscagli vrij kon inschieten. Na bijna een uur spelen leidde balverlies van Jordan Teze tot de 2-1 van de Belgen. Milicevic gaf de bal voor op Flavio Ciampichetti, die Ruiter met een kopbal passeerde.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
8 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
11 uur geleden