PSV verlengt contract Ledezma en verhuurt hem
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft het contract met de Amerikaanse middenvelder Richard Ledezma verlengd tot medio 2025. De 22-jarige speler zal echter tijdelijk niet voor de Eindhovenaren uitkomen. Hij wordt verhuurd en ontbreekt daarom ook in de selectie voor de wedstrijd tegen Vitesse om een huurovereenkomst af te ronden. Ledezma gaat naar verluidt spelen bij New York City in zijn geboorteland.
Ledezma kwam tot nu toe 23 keer uit voor de hoofdmacht van PSV. Ook speelde hij 47 duels voor Jong PSV. "Ik ben heel blij dat PSV wederom heeft laten zien dat ze in me geloven", zei de voetballer op de website van PSV. "Nu kijk ik er enorm naar uit om meer ervaring op te gaan doen, dus laten we hopen dat het snel rond komt."
Volgens directeur voetbalzaken Earnest Stewart is het belangrijk voor zijn ontwikkeling dat Ledezma meer speelt. "Hij heeft laten zien dat hij het kan, maar in deze fase van zijn carrière is het belangrijk dat hij minuten maakt. Daarom geven we hem toestemming om een huurdeal af te ronden."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
5 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
22 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
1 dag geleden