PSV verkeert in crisis na nederlaag bij Go Ahead Eagles
DEVENTER (ANP) - PSV verkeert in een crisis. De anderhalf jaar zo dominante club van trainer Peter Bosz is het na de winterstop helemaal kwijt in de Eredivisie. De kampioen verloor ook het uitduel met Go Ahead Eagles (3-2), waardoor koploper Ajax zondag verder kan uitlopen.
Ajax neemt een voorsprong van 8 punten op het als tweede geklasseerde PSV als het de uitwedstrijd tegen Almere City wint.
Oliver Antman bracht de thuisploeg op 1-0. Daarna scoorden Luuk de Jong en Noa Lang binnen vijf minuten voor PSV. Victor Edvardsen maakte gelijk voor Eagles, dat PSV woensdag al uitschakelde in de halve finale van de KNVB-beker.
Vlak voor die 2-2 kreeg de thuisploeg twee tegenslagen te verwerken. Go Ahead Eagles kreeg geen strafschop omdat de videoscheidsrechter zag dat Luuk de Jong zijn overtreding net buiten het strafschopgebied maakte. De gelijkmaker van invaller Oscar Pettersson werd afgekeurd omdat hij minimaal buitenspel bleek te staan. Antman miste eerst nog een grote kans voordat hij in de 87e minuut voor de tweede keer in de wedstrijd scoorde.
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
11 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
13 uur geledenSALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .
13 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.
14 uur geleden