Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV vergroot voorsprong met zege bij Feyenoord tot 10 punten

PSV vergroot voorsprong met zege bij Feyenoord tot 10 punten

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 10 punten vergroot. De Eindhovenaren versloegen in De Kuip na rust het elftal van trainer Arne Slot: 1-2. Feyenoord beleeft daarmee, na de uitschakeling in de Champions League, een slechte week.

Feyenoord kreeg in een tegenvallende eerste helft via Lutsharel Geertruida de twee grootste kansen, maar die benutte hij niet. De verdediger stond in de 65e minuut, met onnodig balverlies op eigen helft, aan de basis van de openingstreffer. Ismael Saibari scoorde op aangeven van Johan Bakayoko: 0-1. Kort daarna kopte Olivier Boscagli uit een hoekschop de tweede treffer binnen. Santiago Giménez bracht de spanning in de slotfase met de aansluitingstreffer terug, maar verder kwam Feyenoord niet. Mats Wieffer miste in blessuretijd een enorme kans.

PSV is na veertien speelronden nog zonder puntenverlies en is weer een stap dichter bij het record uit het seizoen 1987/1988, toen de Brabanders onder leiding van coach Guus Hiddink de eerste zeventien wedstrijden in de competitie wonnen.

Meer uit Voetbal

De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

14 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

16 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

16 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

19 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

21 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

22 uur geleden