Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-verdediger Teze: uiteindelijk mogen we met punt blij zijn

PSV-verdediger Teze: uiteindelijk mogen we met punt blij zijn

HEERENVEEN (ANP) - Jordan Teze baalde zondag van het puntenverlies van PSV bij sc Heerenveen. De verdediger zag zijn elftal na rust in Friesland ver terugzakken: 2-2. "We zagen Ajax en Vitesse gisteren punten verspelen. Maar de trainer had al tegen ons gezegd dat we ons op onszelf moesten focussen", aldus Teze.

"De eerste helft waren we veel beter. We kregen veel kansen en mogelijkheden", vervolgde Teze. "Na rust was dat anders. Het tempo aan de bal was voor rust veel hoger."

PSV overkwam twee weken terug tegen FC Twente (1-1) haast hetzelfde. Teze: "Ik herken het wel, onze mindere tweede helft. We moeten het volhouden. Dat is belangrijk als we mee willen strijden voor de titel."

Trainer Roger Schmidt haalde in de loop van de tweede helft een aantal belangrijke PSV-krachten naar de kant. "Ik begreep dat wel. Er kwam vers bloed, nieuwe energie in de ploeg", zei Teze. "Uiteindelijk mogen we blij zijn met 2-2."

Meer uit Voetbal

PSV oefent in voorbereiding tegen Eindhoven en Nottingham

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint op maandag 3 juli op De Herdgang aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Eindhovense club, die in de Eredivisie als tweede eindigde, speelt op 26 juli een eerste oefenwedstrijd tegen stadsgenoot FC Eindhoven.

1 uur geleden
Veel lovende woorden voor gestopte Ibrahimovic

MILAAN (ANP) - Veel clubs staan op social media stil bij het afscheid van Zlatan Ibrahimovic. De 41-jarige Zweedse aanvaller maakte zondag na afloop van de wedstrijd van AC Milan tegen Hellas Verona (3-1) bekend dat hij zijn indrukwekkende loopbaan beëindigt.

1 uur geleden
Mexicaanse voetbalclub Leon wint Concacaf Champions League

LOS ANGELES (ANP) - De Mexicaanse voetbalclub Leon heeft zondag voor de eerste keer de Concacaf Champions League gewonnen. De ploeg was vorige week voor eigen publiek in de eerste wedstrijd van de finale met 2-1 te sterk voor Los Angeles FC. In het tweede duel in Californië zegevierden de Mexicanen met 1-0. De Argentijn Lucas Di Yorio maakte in de eerste helft de enige treffer.

2 uur geleden
Oud-keepster Van Veenendaal adviseur vrouwenvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Oud-keepster Sari van Veenendaal gaat bij voetbalbond KNVB aan de slag als adviseur vrouwenvoetbal. De 91-voudig international zette vorig jaar zomer een punt achter haar loopbaan.

2 uur geleden
Trofee overleeft kampioenfeest van Antwerp FC niet

ANTWERPEN (ANP) - De trofee die hoort bij de Belgische landstitel heeft het feest van de spelers van Antwerp FC niet overleefd. Tussen de hossende voetballers op het podium in het stadion Bosuil schoot het bovenste gedeelte van de beker los. Sommige spelers gebruikten dit deel daarna als een soort hoedje.

4 uur geleden
Gearresteerde voetballer Son in Zuid-Koreaanse selectie

SEOUL (ANP) - Bondscoach Jürgen Klinsmann heeft voetballer Son Jun-ho ondanks zijn arrestatie toch opgenomen in de oefenduels van Zuid-Korea tegen Peru en El Salvador. De speler zit sinds vorige maand in hechtenis bij de publieke veiligheidsdienst in de Chinese provincie Liaoning op verdenking van omkoping.

5 uur geleden
Oranje verzamelt zich voor finaleronde van Nations League

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal begint aan de voorbereiding op de finaleronde van de Nations League. Bondscoach Ronald Koeman traint maandag, dinsdag en woensdag voornamelijk met internationals die uitkomen in de Eredivisie, Bundesliga en Premier League. Spelers uit die competities hadden afgelopen week al vrij.

7 uur geleden