Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV twijfelt over inzetbaarheid Boscagli tegen PEC Zwolle

PSV twijfelt over inzetbaarheid Boscagli tegen PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - Olivier Boscagli mist zaterdag mogelijk de uitwedstrijd van PSV tegen PEC Zwolle in de Eredivisie. De Franse verdediger viel dinsdagavond geblesseerd uit tijdens het thuisduel van de club uit Eindhoven met Borussia Dortmund in de achtste finales van de Champions League (1-1).

Boscagli vormde in het duel met de Duitsers een koppel met Jerdy Schouten centraal in de defensie. "Maar Ramalho kan daar ook spelen. Dus ik maak me nog geen grote zorgen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie.

PSV is al 38 opeenvolgende competitieduels ongeslagen. Alleen Ajax (52 duels) en Feyenoord (41 duels) bleven ooit langer zonder nederlaag in de Eredivisie. De koploper koestert een riante voorsprong van 10 punten op het als tweede geklasseerde Feyenoord.

Bosz erkende dat zijn vleugelspitsen Hirving Lozano en Johan Bakayoko de laatste weken minder goed spelen dan voor de winterstop. "In het begin van het seizoen hadden we ook meer mogelijkheden op de flanken", weet de coach van PSV. "Maar dat is door de blessure van Noa Lang en het vertrek van Yorbe Vertessen minder geworden."

Meer uit Voetbal

Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

3 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

4 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

4 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

5 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

6 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

8 uur geleden
Feyenoord zegt contract met verdediger Trauner formeel op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.

8 uur geleden