Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV treft FC Midtjylland in volgende ronde Champions League

PSV treft FC Midtjylland in volgende ronde Champions League

HERNING (ANP) - PSV stuit in de derde voorronde van de Champions League op FC Midtjylland. De Deense ploeg schakelde woensdag Celtic uit. Het duel in Herning eindigde in 1-1. Dat was vorige week ook de eindstand in Schotland. Midtjylland maakte in de verlenging het winnende doelpunt, via de Nigeriaanse invaller Raphael Nwadike: 2-1.

Midtjylland eindigde vorig seizoen als tweede in de Deense competitie, achter landskampioen Brøndby. In de Champions League was de ploeg in de groepsfase ingedeeld bij Ajax, Atalanta en Liverpool. Ajax won beide duels, met 2-1 en 3-1. Midtjylland eindigde als laatste in de poule met 2 punten.

De winnaars in de derde voorronde plaatsen zich voor de play-offs van de Champions League. De verliezers gaan naar de groepsfase van de Europa League. De winnaars van de play-offs van de Champions League mogen door naar het hoofdtoernooi, waaraan Ajax ook meedoet.

PSV en Midtjylland spelen op 3 of 4 augustus voor het eerst tegen elkaar. De return volgt 10 augustus.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

1 uur geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

4 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

5 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

10 uur geleden
Berghuis hoopt uitduel met PSV van zondag te halen

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.

21 uur geleden
Ajax lijdt bij start Champions League thuisnederlaag tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.

23 uur geleden