Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV treft Benfica in laatste voorronde Champions League

PSV treft Benfica in laatste voorronde Champions League

HERNING (ANP) - PSV neemt het in de play-offs van de Champions League op tegen Benfica. De Portugezen schakelden dinsdag Spartak Moskou uit. Benfica won in eigen stadion met 2-0 en was vorige week in Rusland al met 2-0 te sterk.

Middenvelder João Mário maakte in de 57e minuut het eerste doelpunt. Jan Vertonghen stond toen al niet meer op het veld. De Belgische oud-speler van Ajax deed alleen de eerste helft mee bij Benfica. In blessuretijd zorgde invaller Roman Jaremtsjoek voor de eindstand. Voormalig PSV'er Jorrit Hendrix bleef bij Spartak op de reservebank zitten.

PSV speelt volgende week woensdag eerst een uitwedstrijd. De week daarop (dinsdag 24 augustus) is de return in Eindhoven. Als PSV Benfica uitschakelt, mogen de Eindhovenaren meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat levert PSV 15,64 miljoen euro op. Ajax is al zeker van een plek in de groepsfase.

PSV won in 1988 in de finale van de toenmalige Europa Cup 1 na strafschoppen van Benfica.

Meer uit Voetbal

Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

4 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

6 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

19 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

19 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

22 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

22 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

1 dag geleden