PSV treft Benfica in laatste voorronde Champions League
HERNING (ANP) - PSV neemt het in de play-offs van de Champions League op tegen Benfica. De Portugezen schakelden dinsdag Spartak Moskou uit. Benfica won in eigen stadion met 2-0 en was vorige week in Rusland al met 2-0 te sterk.
Middenvelder João Mário maakte in de 57e minuut het eerste doelpunt. Jan Vertonghen stond toen al niet meer op het veld. De Belgische oud-speler van Ajax deed alleen de eerste helft mee bij Benfica. In blessuretijd zorgde invaller Roman Jaremtsjoek voor de eindstand. Voormalig PSV'er Jorrit Hendrix bleef bij Spartak op de reservebank zitten.
PSV speelt volgende week woensdag eerst een uitwedstrijd. De week daarop (dinsdag 24 augustus) is de return in Eindhoven. Als PSV Benfica uitschakelt, mogen de Eindhovenaren meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat levert PSV 15,64 miljoen euro op. Ajax is al zeker van een plek in de groepsfase.
PSV won in 1988 in de finale van de toenmalige Europa Cup 1 na strafschoppen van Benfica.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
45 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.
55 minuten geledenZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
18 uur geleden