Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV treedt met vier wijzigingen in Emmen aan

PSV treedt met vier wijzigingen in Emmen aan

EMMEN (ANP) - PSV treedt bij FC Emmen (aanvang: 20.00 uur) aan met vier wijzigingen in het basisteam. Timo Baumgartl, Noni Madueke, Mauro Júnior en Mohamed Ihattaren ontbreken in het Eindhovense elftal. Philipp Max, Adrian Fein, Ibrahim Sangaré en Donyell Malen nemen hun plaats in. Baumgartl en Mauro Júnior zitten in Emmen nog wel op de bank.

Marco van Ginkel, net hersteld van een zware knieblessure, behoort vanwege de kunstgrasondergrond niet tot de PSV-selectie. Dat geldt wel voor Mees Kreekels en Jeremy Antonisse. Het duo debuteert bij de wedstrijdselectie. Ook Shurandy Sambo van Jong PSV fungeert als reserve.

Bij PSV ontbreekt trainer Roger Schmidt op de bank. De Duitser en de Brabantse club zijn akkoord gegaan met een schikkingsvoorstel van de KNVB voor twee duels schorsing, waarvan één voorwaardelijk. Hij is bestraft voor zijn uitspraken na de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam (3-5) eerder deze maand over arbiter Bas Nijhuis. Assistenten Lars Kornetka en Jörn Wolf nemen dinsdagavond de taken van Schmidt over.

PSV, dat zaterdag met 2-0 won van RKC Waalwijk, wacht nog op de eerste competitiezege in Emmen. De voorgaande twee eredivisieduels van de Eindhovenaren op het Drentse kunstgras eindigden in een gelijkspel.

Meer uit Voetbal

Oranje werkt met complete groep toe naar duel met Marokko

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is met een complete selectie de voorbereiding begonnen op de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap. Een dag na de zege van 3-1 op Tunesië verscheen bondscoach Ronald Koeman vrijdag met al zijn 26 spelers op het veld van KC Current in Kansas City.

40 minuten geleden
KNVB mag amateurcompetities op zaterdag en zondag samenvoegen

UTRECHT (ANP) - De KNVB mag vanaf het komende seizoen ook de competities van de op zaterdag en op zondag voetballende teams in de tweede en derde klasse samenvoegen. Dat probeerden acht op zondag spelende clubs nog voor de start te voorkomen via een voorzieningenrechter, maar die wijst hun bezwaren van de hand.

58 minuten geleden
Sparta neemt aanvaller Nieuwenhuijs definitief over van NEC

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft Luc Nieuwenhuijs definitief overgenomen van NEC. De Rotterdammers huurden de 19-jarige aanvaller het afgelopen halfjaar al van de club uit Nijmegen. Nieuwenhuijs heeft bij Sparta een contract tot medio 2028 getekend, met een optie voor een extra jaar.

1 uur geleden
Oranjebus bij WK voor rit van 1800 kilometer op weg naar Mexico

KANSAS CITY (ANP) - De bus die de Nederlandse supporters op het wereldkampioenschap voetbal voorgaat bij de zogenoemde 'fanwalk' op de dag van een wedstrijd van Oranje, is vrijdag vanuit de Verenigde Staten vertrokken naar Mexico. Het Nederlands elftal speelt daar in de nacht van maandag op dinsdag om 03.00 uur Nederlandse tijd in het Monterrey Stadium in Guadalupe tegen Marokko in de zestiende finales.

2 uur geleden
Frankrijk wil afwezige Deschamps trots maken in WK-duel met Noren

FOXBOROUGH (ANP/AFP) - De Franse ploeg wil bondscoach Didier Deschamps een hart onder de riem steken tijdens de laatste WK-groepswedstrijd tegen Noorwegen op vrijdagavond. Dat zei middenvelder Aurélien Tchouaméni tijdens de persconferentie voor het duel. Deschamps ontbreekt bij de wedstrijd in Boston Stadium vanwege de uitvaart van zijn moeder.

6 uur geleden
Ajax haalt Marokkaanse vleugelverdediger Zahouani

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft overeenstemming bereikt over de transfer van vleugelverdediger Fouad Zahouani van het Marokkaanse Union Touarga Sportif. De 20-jarige Marokkaan tekent na het afronden van de laatste formaliteiten een contract tot medio 2029. Dat meldt Ajax op de eigen website.

6 uur geleden
Club Hercules uit medeleven met nabestaanden 'held' Grotenbreg

UTRECHT (ANP) - De Utrechtse amateurvoetbalclub USV Hercules bevestigt dat oud-speler Mats Grotenbreg (28) donderdag is overleden. Hij werd door een boot aangevaren toen hij aan het zwemmen was bij de Mookerplas in het noorden van Limburg. Hercules noemt Grotenbreg een held en wenst zijn nabestaanden "alle kracht dit verlies te dragen".

8 uur geleden