Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV treedt met vier wijzigingen in Emmen aan

PSV treedt met vier wijzigingen in Emmen aan

EMMEN (ANP) - PSV treedt bij FC Emmen (aanvang: 20.00 uur) aan met vier wijzigingen in het basisteam. Timo Baumgartl, Noni Madueke, Mauro Júnior en Mohamed Ihattaren ontbreken in het Eindhovense elftal. Philipp Max, Adrian Fein, Ibrahim Sangaré en Donyell Malen nemen hun plaats in. Baumgartl en Mauro Júnior zitten in Emmen nog wel op de bank.

Marco van Ginkel, net hersteld van een zware knieblessure, behoort vanwege de kunstgrasondergrond niet tot de PSV-selectie. Dat geldt wel voor Mees Kreekels en Jeremy Antonisse. Het duo debuteert bij de wedstrijdselectie. Ook Shurandy Sambo van Jong PSV fungeert als reserve.

Bij PSV ontbreekt trainer Roger Schmidt op de bank. De Duitser en de Brabantse club zijn akkoord gegaan met een schikkingsvoorstel van de KNVB voor twee duels schorsing, waarvan één voorwaardelijk. Hij is bestraft voor zijn uitspraken na de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam (3-5) eerder deze maand over arbiter Bas Nijhuis. Assistenten Lars Kornetka en Jörn Wolf nemen dinsdagavond de taken van Schmidt over.

PSV, dat zaterdag met 2-0 won van RKC Waalwijk, wacht nog op de eerste competitiezege in Emmen. De voorgaande twee eredivisieduels van de Eindhovenaren op het Drentse kunstgras eindigden in een gelijkspel.

Meer uit Voetbal

Ghana verslaat Panama met doelpunt ver in de blessuretijd

TORONTO (ANP) - Ghana heeft het eerste WK-duel in groep L in de nacht van woensdag op donderdag met 1-0 gewonnen van Panama. De Afrikanen trokken de winst pas in de blessuretijd van de tweede helft naar zich toe door een doelpunt van Caleb Yirenkyi.

1 uur geleden
FIFA: 400.000 online haatdragende reacties verwijderd rondom WK

ATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).

3 uur geleden
Kane helpt Engeland met twee treffers aan WK-zege op Kroatië

ARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.

4 uur geleden
Portugal blijft in eerste WK-duel steken op 1-1 tegen Congo

HOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.

8 uur geleden
Zuid-Afrikaan Zwane 3 duels geschorst na rood in openingsduel WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.

8 uur geleden
Gakpo wil kwalificatie met Oranje tegen Zweden al veiligstellen

KANSAS CITY (ANP) - Cody Gakpo wil kwalificatie voor de volgende ronde op het wereldkampioenschap met Oranje zaterdag tegen Zweden al veiligstellen. "We zullen de wedstrijd ingaan om te winnen natuurlijk, ook al begrijpen we dat het belangrijk is om vooral niet te verliezen. Daar hebben we de kwaliteiten voor, denk ik", vertelde de linksbuiten na de training op een persconferentie in Kansas City.

8 uur geleden
Portugees Ronaldo evenaart record Messi met zesde WK-deelname

HOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo begint woensdag om 19.00 uur (Nederlandse tijd) aan zijn zesde WK voetbal met Portugal. De 41-jarige sterspeler staat in de basis voor de eerste wedstrijd van zijn land tegen de Democratische Republiek Congo in het Houston Stadium. Hij evenaart met zijn zesde deelname aan het WK het record van de Argentijn Lionel Messi, die dit toernooi al in actie kwam tegen Algerije.

8 uur geleden