PSV treedt met verdediger Obispo aan tegen FC Midtjylland
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint met centrale verdediger Armando Obispo in het basisteam aan de eerste wedstrijd tegen FC Midtjylland in de derde voorronde van de Champions League (aanvang: 20.00 uur). De 22-jarige Brabander is de vervanger van de Fransman Olivier Boscagli, die geschorst is. Verder heeft trainer Roger Schmidt geen wijzigingen aangebracht in zijn elftal, dat vorige week tegen Galatasaray in Turkije (1-2) aantrad.
Obispo kwam vorig seizoen niet veel in actie voor PSV door een langdurige blessure. In de laatste competitiewedstrijd tegen FC Utrecht begon hij voor de eerste keer in het basisteam. Hij speelt tegen FC Midtjylland zijn eerste wedstrijd in Europees verband. Routinier Nick Viergever was ook kandidaat om Boscagli te vervangen in het Eindhovense elftal. Op zijn 32e verjaardag moet hij in Eindhoven echter op de bank beginnen.
PSV schakelde in de tweede voorronde Galatasaray uit. FC Midtjylland rekende af met Celtic. De Deense club treedt door een flink aantal coronabesmettingen in de selectie verzwakt aan in het Philips Stadion.
Als PSV de derde voorronde van de Champions League doorkomt, wacht in de play-offs Spartak Moskou of Benfica als tegenstander.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub FSV Mainz is in het geschil met zijn oud-speler Anwar el Ghazi naar de Duitse federale arbeidsrechtbank gestapt. De club uit de Bundesliga tekent beroep aan tegen een eerdere afwijzing van het verzoek om hoger beroep door de regionale arbeidsrechtbank van Mainz.
24 minuten geledenZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.
15 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.
17 uur geledenDOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.
21 uur geleden