PSV treedt met verdediger Obispo aan tegen FC Midtjylland
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint met centrale verdediger Armando Obispo in het basisteam aan de eerste wedstrijd tegen FC Midtjylland in de derde voorronde van de Champions League (aanvang: 20.00 uur). De 22-jarige Brabander is de vervanger van de Fransman Olivier Boscagli, die geschorst is. Verder heeft trainer Roger Schmidt geen wijzigingen aangebracht in zijn elftal, dat vorige week tegen Galatasaray in Turkije (1-2) aantrad.
Obispo kwam vorig seizoen niet veel in actie voor PSV door een langdurige blessure. In de laatste competitiewedstrijd tegen FC Utrecht begon hij voor de eerste keer in het basisteam. Hij speelt tegen FC Midtjylland zijn eerste wedstrijd in Europees verband. Routinier Nick Viergever was ook kandidaat om Boscagli te vervangen in het Eindhovense elftal. Op zijn 32e verjaardag moet hij in Eindhoven echter op de bank beginnen.
PSV schakelde in de tweede voorronde Galatasaray uit. FC Midtjylland rekende af met Celtic. De Deense club treedt door een flink aantal coronabesmettingen in de selectie verzwakt aan in het Philips Stadion.
Als PSV de derde voorronde van de Champions League doorkomt, wacht in de play-offs Spartak Moskou of Benfica als tegenstander.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
15 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
17 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
18 uur geleden