PSV treedt met verdediger Obispo aan tegen FC Midtjylland
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint met centrale verdediger Armando Obispo in het basisteam aan de eerste wedstrijd tegen FC Midtjylland in de derde voorronde van de Champions League (aanvang: 20.00 uur). De 22-jarige Brabander is de vervanger van de Fransman Olivier Boscagli, die geschorst is. Verder heeft trainer Roger Schmidt geen wijzigingen aangebracht in zijn elftal, dat vorige week tegen Galatasaray in Turkije (1-2) aantrad.
Obispo kwam vorig seizoen niet veel in actie voor PSV door een langdurige blessure. In de laatste competitiewedstrijd tegen FC Utrecht begon hij voor de eerste keer in het basisteam. Hij speelt tegen FC Midtjylland zijn eerste wedstrijd in Europees verband. Routinier Nick Viergever was ook kandidaat om Boscagli te vervangen in het Eindhovense elftal. Op zijn 32e verjaardag moet hij in Eindhoven echter op de bank beginnen.
PSV schakelde in de tweede voorronde Galatasaray uit. FC Midtjylland rekende af met Celtic. De Deense club treedt door een flink aantal coronabesmettingen in de selectie verzwakt aan in het Philips Stadion.
Als PSV de derde voorronde van de Champions League doorkomt, wacht in de play-offs Spartak Moskou of Benfica als tegenstander.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
1 dag geleden