Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Van Nistelrooij geniet in Nijmegen van zijn elftal

PSV-trainer Van Nistelrooij geniet in Nijmegen van zijn elftal

NIJMEGEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij keek met een goed gevoel terug op de door PSV met 4-2 gewonnen uitwedstrijd tegen NEC. "Ik heb een scherp en agressief PSV gezien, ook aan de bal. Ik heb genoten van mijn team, we hebben een hoog niveau gehaald", zei de coach van de Eindhovenaren.

PSV leidde bij rust al met 3-0. "Na rust maakten we direct de vierde, het was mooi om te zien dat we gewoon doorgingen", aldus Van Nistelrooij. "Olivier Boscagli speelde sterk, hij brengt rust aan de bal. Luuk de Jong voetbalde zijn beste wedstrijd van het seizoen."

Van Nistelrooij was een dag eerder, tijdens een persconferentie op trainingscomplex De Herdgang, vrij fel. "Ik heb mijn gevoel uitgesproken gisteren. Hoe we worden beoordeeld, vind ik te eenzijdig", zei de oud-spits, die daarmee onder meer doelt op het tussentijdse vertrek dit seizoen van aanvallers Cody Gakpo en Noni Madueke. Mede daardoor staat PSV volgens Van Nistelrooij achter op Feyenoord.

Van Nistelrooij zag PSV zaterdag het juiste antwoord geven en hij hoopt dat zijn elftal die lijn doortrekt naar de laatste twee maanden van het seizoen. "We hebben een hoog niveau gehaald vandaag. Dat is goed om te zien."

Meer uit Voetbal

Ajax heeft Edvardsen terug voor thuisduel met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen kan zondag voor Ajax uitkomen in de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente. "Dat is een onverwachte verrassing", zegt trainer Francesco Farioli over de linksbuiten die aanvankelijk dit seizoen niet meer in actie leek te komen. "Ik verwacht dat Oliver het gaat halen en klaar zal zijn."

5 uur geleden
Trainer Steijn van Sparta heeft geen voorkeur voor PSV of Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Het maakt trainer Maurice Steijn van Sparta Rotterdam niet uit of PSV of Ajax zondag kampioen wordt. "Mij gaat het er alleen om dat wij zo hoog mogelijk eindigen en de play-offs voor Europees voetbal halen", vertelde hij vrijdag aan ESPN.

6 uur geleden
Mulder tot zomer 2027 directeur voetbalzaken bij Schalke 04

GELSENKIRCHEN (ANP) - Oud-voetballer Youri Mulder blijft tot de zomer van 2027 directeur voetbalzaken bij zijn voormalige club Schalke 04. De 56-jarige Mulder werd in november op interimbasis aangesteld tot het einde van het seizoen bij de club, die uitkomt op het tweede niveau in Duitsland.

7 uur geleden
Bosz probeert PSV-spelers weg te houden bij media en randzaken

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz probeert zijn spelers richting de mogelijke kampioenswedstrijd van zondag tegen Sparta Rotterdam zoveel mogelijk weg te houden bij media en randzaken.

7 uur geleden
Veerman en Boscagli fit voor mogelijk kampioensduel PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman en Olivier Boscagli kunnen zondag met PSV meedoen in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Sparta Rotterdam. De middenvelder en verdediger lieten zich woensdag in het thuisduel met Heracles Almelo (4-1) wisselen omdat ze lichte klachten hadden.

7 uur geleden
FC Twente zonder keeper Unnerstall in uitduel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zondag tijdens de uitwedstrijd bij Ajax niet de beschikking over keeper Lars Unnerstall. De 34-jarige Duitser is niet fit. Przemyslaw Tyton neemt zijn plaats onder de lat in.

8 uur geleden
Botman van Newcastle onzeker voor Arsenal door knieprobleem

NEWCASTLE (ANP/RTR) - Verdediger Sven Botman van Newcastle United kampt opnieuw met fysieke klachten. De 25-jarige Nederlander, die onlangs terugkeerde van een knieblessure, is daardoor onzeker voor het uitduel met Arsenal van zondag. "Hij heeft veel pech gehad in die laatste twee situaties", zei trainer Eddie Howe.

9 uur geleden