PSV-trainer Van Nistelrooij geniet in Nijmegen van zijn elftal
NIJMEGEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij keek met een goed gevoel terug op de door PSV met 4-2 gewonnen uitwedstrijd tegen NEC. "Ik heb een scherp en agressief PSV gezien, ook aan de bal. Ik heb genoten van mijn team, we hebben een hoog niveau gehaald", zei de coach van de Eindhovenaren.
PSV leidde bij rust al met 3-0. "Na rust maakten we direct de vierde, het was mooi om te zien dat we gewoon doorgingen", aldus Van Nistelrooij. "Olivier Boscagli speelde sterk, hij brengt rust aan de bal. Luuk de Jong voetbalde zijn beste wedstrijd van het seizoen."
Van Nistelrooij was een dag eerder, tijdens een persconferentie op trainingscomplex De Herdgang, vrij fel. "Ik heb mijn gevoel uitgesproken gisteren. Hoe we worden beoordeeld, vind ik te eenzijdig", zei de oud-spits, die daarmee onder meer doelt op het tussentijdse vertrek dit seizoen van aanvallers Cody Gakpo en Noni Madueke. Mede daardoor staat PSV volgens Van Nistelrooij achter op Feyenoord.
Van Nistelrooij zag PSV zaterdag het juiste antwoord geven en hij hoopt dat zijn elftal die lijn doortrekt naar de laatste twee maanden van het seizoen. "We hebben een hoog niveau gehaald vandaag. Dat is goed om te zien."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
2 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
21 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
23 uur geleden