PSV-trainer Schmidt ziet mogelijkheden tegen Olympiakos
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt denkt dat zijn elftal goede kans heeft om de achtste finales van de Europa League te halen. De Eindhovenaren werden maandag bij de loting gekoppeld aan Olympiakos, de huidige koploper uit de Griekse competitie.
"Olympiakos is een moeilijke tegenstander, die we met respect zullen benaderen. Ik denk dat er mogelijkheden liggen om ons te kwalificeren voor de volgende ronde", aldus Schmidt, die dankzij een overwinning op Omonia Nicosia (4-0) met PSV als eerste eindigde in de groep en een beschermde loting had.
"Aan de wedstrijden die in de knock-outfase gespeeld gaan worden, kun je zien dat de Europa League een toernooi van hoog niveau is", vervolgde Schmidt. "We zijn blij dat we de tweede wedstrijd thuis spelen. Dat is een voordeel en maakte het belang van groepswinst afgelopen donderdag groot."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Xavi Hernández ziet bij het Nederlands elftal een belangrijke rol weggelegd voor Joey Veerman. De middenvelder van Borussia Dortmund raakte na het EK van 2024 buiten beeld bij de toenmalige bondscoach Ronald Koeman, maar is door zijn Spaanse vervanger direct weer bij de selectie gehaald.
27 minuten geledenZEIST (ANP) - Xavi Hernández wil nog niet veel kwijt over de manier waarop hij met het Nederlands elftal wil gaan voetballen. "We zullen het initiatief proberen te nemen. Ik kan beloven dat we met passie en intensiteit zullen spelen. Ik kan geen resultaten beloven", aldus Xavi, die vorige maand werd aangesteld als opvolger van Ronald Koeman.
36 minuten geledenZEIST (ANP) - De blessure die aanvaller Donyell Malen van AS Roma afgelopen weekend opliep, lijkt mee te vallen. Dat maakte bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal maandag duidelijk op een persconferentie.
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP/BELGA) - Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, heeft toegegeven dat hij enkele jaren geleden een vals coronavaccinatiebewijs heeft verkregen. De 33-jarige recordinternational van zijn land heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de komende vier wedstrijden van Zwitserland in de Nations League.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Virgil van Dijk blijft ook onder de nieuwe bondscoach Xavi Hernández aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat maakte de Spanjaard duidelijk op een persconferentie in Zeist.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay houdt kans op een plaats in het Nederlands elftal. Dat zei bondscoach Xavi Hernández maandag op een persconferentie in Zeist.
1 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Inter Miami is er ondanks doelpunten van Lionel Messi en Luis Suárez opnieuw niet in geslaagd om te winnen in de Major League Soccer (MLS). De ploeg uit Florida bleef voor eigen publiek steken op 2-2 tegen San Diego FC. Het betekende een teleurstellend competitiedebuut voor trainer Kily González, die eind augustus werd aangesteld.
4 uur geleden