Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Schmidt: wedstrijd eerder doodmaken

PSV-trainer Schmidt: wedstrijd eerder doodmaken

SITTARD (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt zag zondag in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard (1-3) een bekend euvel van zijn ploeg. Het duel "killen" lukte ook in Sittard na een 2-0-voorsprong niet. "We hadden vaker moeten scoren voor rust. Nu laten we de tegenstander in leven", zei de Duitser bij ESPN. "De 3 punten zijn heel belangrijk, maar het had wat makkelijker gekund."

Schmidt had het eerder mis zien gaan tegen Olympiakos in de Europa League en tegen Ajax, vorige week zondag in de competitie. "We hebben te vaak een probleem met het doodmaken van de wedstrijd. We missen te veel kansen en dan zie je zoals tegen Olympiakos en Ajax dat het bij één kans aan de andere kant op het laatste moment raak is. We creëren genoeg, daar ben ik tevreden over. En het was ook zeker geen makkelijke tegenstander. Ze werkten er keihard voor. Fortuna heeft een goede ploeg."

Blij was Schmidt met de terugkeer van Noni Madueke, die als invaller het duel met de 3-1 kort voor tijd besliste. "Hij trainde heel goed en was klaar voor zijn rentree. Al moet je voorzichtig zijn met spelers die terugkomen van blessures. Noni heeft keihard gewerkt en beloont dat nu met een mooie goal."

Meer uit Voetbal

Doelman Room wil best een standbeeld van zichzelf op Curaçao 

KANSAS CITY (ANP) - Eloy Room noemde het WK-duel van Curaçao tegen Ecuador "de beste wedstrijd van zijn loopbaan". Voor Room voelde het 0-0 gelijkspel tegen Ecuador als een overwinning. De doelman werd na afloop uitgeroepen tot man van de wedstrijd.

2 uur geleden
Japan schakelt met ruime zege Oranje-tegenstander Tunesië uit

MONTERREY (ANP) - Japan heeft zich bij het wereldkampioenschap voetbal weer naast het Nederlands elftal aan kop gemeld van groep F. Het elftal van bondscoach Hajime Moriyasu was in Monterrey met 4-0 te sterk voor Tunesië, dat daarmee is uitgeschakeld.

2 uur geleden
Advocaat draagt WK-succes met Curaçao op aan bevolking eiland

KANSAS CITY (ANP) - Dick Advocaat keek in de nacht van zaterdag op zondag vol trots terug op het 0-0 gelijkspel van Curaçao tegen Ecuador. De bondscoach gunde vooral de mensen van het eiland een resultaat nadat het nationale elftal de eerste WK-wedstrijd met 7-1 van Duitsland had verloren.

2 uur geleden
Minister Sterk (Sport) ziet dat sport op WK voetbal verbroedert

KANSAS CITY (ANP) - Minister Mirjam Sterk (Langdurige Zorg, Jeugd en Sport) heeft op het WK voetbal met eigen ogen gezien dat sport verbroedert. "In deze moeilijke tijden zorgt sport voor een zachte diplomatie", zei Sterk in Kansas City tegen het ANP waar ze samen met het koningspaar en prinses Ariane de wedstrijd van Curaçao tegen Ecuador bezocht. "Sport staat op het WK centraal. En dat is maar goed ook."

2 uur geleden
Spelers Oranje zien na ruime WK-zege veel ruimte voor verbetering

HOUSTON (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal waren na afloop van de ruime zege op Zweden in de groepsfase van het WK (5-1) in het Houston Stadium eensgezind in hun mening. Euforie was er over het gevarieerde, snelle aanvalsspel en de vele doelpunten. Kritische geluiden klonken er over de kansen en ruimte die Oranje op meerdere momenten weggaf.

2 uur geleden
Bondscoach Iran: Reisbeperkingen WK worden versoepeld

LOS ANGELES (ANP/AFP) - De Iraanse bondscoach Amir Ghalenoei zei zaterdag dat hem is toegezegd dat de Amerikaanse reisbeperkingen voor zijn WK-ploeg eindelijk worden versoepeld voor de derde groepswedstrijd. Tegelijkertijd haalde hij fel uit naar de manier waarop zijn team tot nu toe is behandeld, wat volgens hem een negatieve invloed heeft gehad op hun prestaties op het veld.

2 uur geleden
Duitsland naar knock-outfase WK voetbal na late zege op Ivoorkust

TORONTO (ANP) - Duitsland is in het tweede WK-duel tegen Ivoorkust aan puntenverlies ontsnapt en is zeker van een plek in de knock-outfase. De ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann kwam in het Toronto Stadium terug van een achterstand en won dankzij twee treffers van invaller Deniz Undav, die diep in blessuretijd het winnende doelpunt maakte: 2-1.

2 uur geleden