PSV-trainer Schmidt: we zitten in een goede situatie nu
GRAZ (ANP) - De ruime zege op Sturm Graz (1-4) in de Europa Leauge, zorgde voor tevredenheid bij PSV-trainer Roger Schmidt. De Eindhovenaren gaan na twee speelronden aan de leiding in hun groep. "We zitten in een goede situatie en hebben goed gespeeld. De controle was van ons, we hadden veel balbezit en vonden de ruimtes", zei de Duitser na afloop.
PSV had de controle in Oostenrijk en liep kort na rust uit naar 0-2. Een snelle tegentreffer van Sturm Graz zorgde daarna even voor een lastige fase van PSV. Doelman Joël Drommel redde een paar keer voor zijn ploeg. Schmidt: "Joël was heel belangrijk. Ik ben blij voor hem. Afgelopen zaterdag zat het hem tegen Willem II niet mee maar ik heb altijd geloofd dat hij een goede doelman is. Na de goal van Sturm Graz was er een moment waar we wat meer moeite hadden, toen moesten we volhouden. We konden snel het spel weer naar onze hand zetten."
Ook invaller Yorbe Vertessen, die de vierde treffer voor zijn rekening nam, kreeg complimenten van zijn coach. "Yorbe is een hele nuttige speler met veel potentie. De competitie is groot op zijn positie maar hij kan het team altijd helpen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
1 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
5 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
21 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geleden