PSV-trainer Schmidt: we zitten in een goede situatie nu
GRAZ (ANP) - De ruime zege op Sturm Graz (1-4) in de Europa Leauge, zorgde voor tevredenheid bij PSV-trainer Roger Schmidt. De Eindhovenaren gaan na twee speelronden aan de leiding in hun groep. "We zitten in een goede situatie en hebben goed gespeeld. De controle was van ons, we hadden veel balbezit en vonden de ruimtes", zei de Duitser na afloop.
PSV had de controle in Oostenrijk en liep kort na rust uit naar 0-2. Een snelle tegentreffer van Sturm Graz zorgde daarna even voor een lastige fase van PSV. Doelman Joël Drommel redde een paar keer voor zijn ploeg. Schmidt: "Joël was heel belangrijk. Ik ben blij voor hem. Afgelopen zaterdag zat het hem tegen Willem II niet mee maar ik heb altijd geloofd dat hij een goede doelman is. Na de goal van Sturm Graz was er een moment waar we wat meer moeite hadden, toen moesten we volhouden. We konden snel het spel weer naar onze hand zetten."
Ook invaller Yorbe Vertessen, die de vierde treffer voor zijn rekening nam, kreeg complimenten van zijn coach. "Yorbe is een hele nuttige speler met veel potentie. De competitie is groot op zijn positie maar hij kan het team altijd helpen."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
4 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
22 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
23 uur geleden