Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Schmidt: we verloren te veel duels

PSV-trainer Schmidt: we verloren te veel duels

EINDHOVEN (ANP) - Roger Schmidt wist zondag voor het eerst sinds hij bij PSV trainer is, een officiële wedstrijd niet te winnen. De trainer vond het puntenverlies bij Heracles Almelo (1-1) terecht.

"De eerste helft zaten we niet goed in de wedstrijd. We verloren veel duels", zei de Duitser, die zag dat zijn elftal het lastig had met de opportunistische strijdwijze van Heracles. Coach Frank Wormuth liet zijn spelers vaak de lange bal spelen. "Daar moeten wij ook op voorbereid zijn", vindt Schmidt. "Zelf waren we in balbezit niet goed genoeg en te slordig."

PSV speelde tegen Heracles opnieuw met enkele nieuwe basisspelers. Schmidt: "Het is een drukke periode. Het is belangrijk om iedereen fit te houden. De wedstrijd tegen Rosenborg van donderdag is ook weer belangrijk."

Aanvoerder Denzel Dumfries was teleurgesteld over het spelniveau. "We begonnen heel slecht aan de wedstrijd en wonnen amper tweede ballen. Dan roep je het over jezelf af", zei hij. "We waren er denk ik niet bij met ons hoofd. Het was slap. Dit mag ons niet overkomen. In de tweede helft brengen we wel wat meer energie, maar over het geheel was het te weinig."

Meer uit Sport

Steenbergen pakt op EK kortebaan ook titel op 200 meter vrij

LUBLIN (ANP) - Marrit Steenbergen heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan de 200 meter vrije slag gewonnen. De 25-jarige Nederlandse zwemster dook in Lublin in Polen met 1.50,33 bijna twee seconden onder haar persoonlijke record. Eerder op donderdag had Steenbergen al goud gepakt op de 100 meter wisselslag. Beide keren betekende haar tijd ook een Europees record.

9 uur geleden
Steenbergen zwemt naar Europese titel op 100 meter wisselslag

LUBLIN (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan overtuigend de titel gewonnen op de 100 meter wisselslag. De 25-jarige Nederlandse verbeterde in Lublin in Polen haar persoonlijke record ruim, tot 56,26 seconden. Die tijd betekende ook een Europees record.

11 uur geleden
Verstappen gaat 'volkomen ontspannen' finale Formule 1 in

ABU DHABI (ANP) - Max Verstappen leeft "volkomen ontspannen" en "zonder stress" toe naar de slotrace van dit jaar in de Formule 1. Hij zal er alles aan doen om zijn vijfde wereldtitel te veroveren, maar heeft er vrede mee als het niet lukt. "Ik heb alles bereikt wat ik wilde bereiken in de Formule 1, alles wat erbij komt is een bonus", zei de 28-jarige coureur van Red Bull in aanloop naar de Grand Prix van Abu Dhabi.

16 uur geleden
Wielrenster Vinke tekent bij Team SD Worx - Protime

AMERSFOORT (ANP) - Wielrenster Nienke Vinke (21) gaat naar Team SD Worx - Protime. Dat meldt de ploeg in een persbericht. De winnares van het jongerenklassement in de Tour de France Femmes heeft een contract voor drie jaar getekend.

17 uur geleden
Griekspoors vriendin Potapova gaat tennissen voor Oostenrijk

SINT-PETERSBURG (ANP) - De Russische tennisster Anastasia Potapova (24) gaat voor Oostenrijk spelen. Dat meldt ze op Instagram. Potapova is de vriendin van de Nederlandse tennisser Tallon Griekspoor. Ze deden afgelopen weekend samen mee aan een invitatietoernooi in het Russische Sint-Petersburg. De deelname van Griekspoor was omstreden.

18 uur geleden
Broers Leclerc samen voor Ferrari in eerste training Abu Dhabi

ABU DHABI (ANP) - Ferrari stuurt in de eerste vrije training bij de Grote Prijs van Abu Dhabi de broers Charles (28) en Arthur Leclerc (25) de baan op. Arthur, de jongste van de twee, vervangt Lewis Hamilton. De GP van Abu Dhabi is de slotrace van het jaar. Drie coureurs gaan uitmaken wie wereldkampioen in de Formule 1 wordt: Lando Norris en Oscar Piastri van McLaren en Max Verstappen van Red Bull.

21 uur geleden
Corbeau pakt op EK kortebaan titel op 100 meter schoolslag

LUBLIN (ANP) - Zwemmer Caspar Corbeau heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan in Lublin in Polen de titel gewonnen op de 100 meter schoolslag. De 24-jarige Amerikaans-Nederlandse zwemmer zette een tijd neer van 55,85 seconden. De Turk Emre Sakci werd tweede in 56,22 en het brons ging naar de Oostenrijker Luka Mladenovic: 56,27. Koen de Groot kwam niet verder dan de zesde tijd (56,58).

1 dag geleden