PSV-trainer Schmidt: we hadden het eerder af moeten maken
ENSCHEDE (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt zag de achterstand op koploper Ajax in de eredivisie oplopen tot 4 punten. De Eindhovenaren speelden gelijk bij FC Twente (1-1). "We hadden het voorin moeten afmaken", zei Schmidt, die zijn elftal veel kansen zag missen.
"De eerste helft speelden we erg goed. Maar zolang je maar met 1-0 voor blijft staan, weet je dat een ploeg als Twente gevaarlijk blijft", vervolgde Schmidt, die PSV het hoge tempo in de tweede helft niet vol zag houden. Eerder verspeelde PSV onder meer in de Europa League-wedstrijden tegen Granada en PAOK Saloniki een voorsprong door een mindere tweede helft.
Aanvoerder Denzel Dumfries baalde van het puntenverlies. "We hebben voldoende momenten gecreëerd om de wedstrijd dood te maken. Als je zoveel kansen krijgt, moet je vaker scoren. Je moet hier gewoon winnen", vond hij.
Dumfries wees met de beschuldigingen vinger niet naar de aanvallers. "We zijn een team en als team kunnen we beter. Ik had echt niet verwacht dat zij nog gingen scoren. Dit is kostbaar puntverlies, dat zeg ik eerlijk. Laten we het erop houden dat we hiervan moeten leren."
Meer uit Voetbal
DALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.
1 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).
2 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Spanje heeft zich bij het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verzekerd van de eerste plaats in groep H. De regerend Europees kampioen rekende in de laatste speelronde af met Uruguay: 1-0. Álex Baena maakte kort voor rust het doelpunt.
2 uur geledenGUADALUPE (ANP) - De gouverneur van Nuevo León in Mexico maakt van maandag een feestdag. Nederland en Marokko spelen dan de laatste wedstrijd van dit WK in het Monterrey Stadium in Guadalupe. Dat meldt de gouverneur, Samuel García, op X.
2 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Ivan Perišić heeft goede hoop dat Kroatië zich zaterdag op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales plaatst. De 37-jarige aanvaller vertrouwt in de laatste groepswedstrijd tegen Ghana op de goede reeks tegen Afrikaanse landen.
3 uur geledenDALLAS (ANP) - Bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië geeft Lionel Messi rust. De ster van de regerend wereldkampioen verschijnt zaterdag niet aan de aftrap voor het laatste groepsduel met Jordanië in Dallas.
3 uur geleden