
PSV-trainer Schmidt waakt voor onderschatting van RKC
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Roger Schmidt van PSV waakt tussen beide duels met Leicester City in voor onderschatting van RKC. Zijn ploeg ontvangt de Waalwijkers zondagmiddag in de Eredivisie. Vier dagen later volgt de return tegen Leicester in Eindhoven, met als inzet een plek in de halve finales van de Conference League.
"Het zou stom zijn om RKC te onderschatten", zei Schmidt, wiens elftal donderdag in Engeland met 0-0 gelijkspeelde. "Het team leunt in de voorhoede op spelers die fysiek erg sterk zijn en graag in duel met hun tegenstanders komen. Daarna vechten ze voor de tweede bal. We zullen zuiver met ons balbezit moeten omgaan. Eigenlijk zoals de wedstrijd die we rond kerst speelden", aldus Schmidt. Toen won zijn ploeg in Waalwijk met 4-1.
PSV liet vorige week punten liggen bij FC Twente (3-3) en zag de achterstand op koploper Ajax daardoor oplopen tot 4 punten, met nog zes wedstrijden te gaan. "We gaan onszelf opladen voor de wedstrijd van zondag. Dat is de grote uitdaging na een intensief duel als dat van donderdagavond", aldus Schmidt. "Gelukkig zijn we daar dit seizoen aan gewend geraakt. We hebben een brede en sterke groep. Misschien voeren we daarom een aantal wisselingen in het team door."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League begint donderdag niet om 18.45 uur maar om 16.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam gebeurt dat op last van de autoriteiten, vanwege het extreme weer dat wordt verwacht.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Ajax heeft opnieuw een zware nederlaag in de Champions League geleden. Chelsea versloeg de ploeg van trainer John Heitinga met 5-1 in de stromende regen op Stamford Bridge.
8 uur geledenLYON (ANP) - In het duel uit de Europa League tussen FC Utrecht en Olympique Lyon heeft bij de Fransen een niet-speelgerechtigde speler meegedaan. Dat meldt de Franse krant Le Dauphiné. Het gaat om de Algerijnse aanvallende middenvelder Rachid Ghezzal. De krant heeft van de Europese voetbalbond UEFA de bevestiging gekregen dat Ghezzal daarom ontbrak in het volgende Europese duel van Lyon tegen FC Salzburg.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Remko Pasveer keert terug onder de lat bij Ajax. De 41-jarige keeper begint om 21.00 uur aan het uitduel met Chelsea. Hij krijgt de voorkeur boven Vítezslav Jaros, die tot zaterdag de eerste doelman van Ajax was.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - PSV'er Anass Salah-Eddine mag uitkomen voor het Marokkaanse elftal. De door Roma aan PSV verhuurde linksback, die afgelopen zomer nog met Jong Oranje op het EK speelde, heeft toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA om voor Marokko uit te komen.
18 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA overweegt de opzet voor de kwalificaties van de wereldkampioenschappen en Europese kampioenschappen voetbal te wijzigen. Volgens het Duitse Sport Bild denkt de voetbalbond na over het gebruik van het huidige model voor de Champions League met een leaguefase voorafgaand aan de knock-outfase.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til maakte PSV na de ruime overwinning (6-2) op Napoli in de Champions League een compliment. "De eerste helft moesten we ons nog aanpassen. Na de tegentreffer kwamen we pas op gang. Daarna pakten we ze bij de keel en hebben we niet meer losgelaten. De tweede helft waren we écht goed", sprak de gelegenheidsspits in het Philips Stadion.
23 uur geleden