PSV-trainer Schmidt waakt voor onderschatting van RKC
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Roger Schmidt van PSV waakt tussen beide duels met Leicester City in voor onderschatting van RKC. Zijn ploeg ontvangt de Waalwijkers zondagmiddag in de Eredivisie. Vier dagen later volgt de return tegen Leicester in Eindhoven, met als inzet een plek in de halve finales van de Conference League.
"Het zou stom zijn om RKC te onderschatten", zei Schmidt, wiens elftal donderdag in Engeland met 0-0 gelijkspeelde. "Het team leunt in de voorhoede op spelers die fysiek erg sterk zijn en graag in duel met hun tegenstanders komen. Daarna vechten ze voor de tweede bal. We zullen zuiver met ons balbezit moeten omgaan. Eigenlijk zoals de wedstrijd die we rond kerst speelden", aldus Schmidt. Toen won zijn ploeg in Waalwijk met 4-1.
PSV liet vorige week punten liggen bij FC Twente (3-3) en zag de achterstand op koploper Ajax daardoor oplopen tot 4 punten, met nog zes wedstrijden te gaan. "We gaan onszelf opladen voor de wedstrijd van zondag. Dat is de grote uitdaging na een intensief duel als dat van donderdagavond", aldus Schmidt. "Gelukkig zijn we daar dit seizoen aan gewend geraakt. We hebben een brede en sterke groep. Misschien voeren we daarom een aantal wisselingen in het team door."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden