Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Schmidt pleit voor afschaffen van VAR

PSV-trainer Schmidt pleit voor afschaffen van VAR

AMSTERDAM (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt pleit voor het afschaffen van de VAR. Dat zei hij op zijn persconferentie in aanloop naar de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag, zaterdag om 16.30 uur.

Schmidt haalde een overtreding aan van Ajacied Nicolás Tagliafico op Mohamed Ihattaren, woensdag in de kwartfinales van het toernooi om de KNVB-beker. Dat de harde tackle met een gele kaart en niet met rood werd bestraft, is volgens Schmidt ongelooflijk.

"De VAR kunnen we wel opgeven. Stop er maar mee", zei Schmidt met stemverheffing. "Het was een test van twee jaar en mijn conclusie is dat hij niets heeft toegevoegd. Iedere scheidsrechter over de hele wereld zou zeggen dat dit een 100 procent, nee '1000 procent' zelfs, rode kaart was. En we hebben een VAR en die zegt: het is geen rode kaart. Vertel mij dan maar waarom we de VAR nog nodig hebben."

PSV verloor de bekerwedstrijd met 2-1.

Meer uit Voetbal

Kane hoopt dat 'doelpuntenbeest' Haaland 'zich koest houdt'

MIAMI (ANP/RTR) - Harry Kane vindt dat hij en Erling Haaland lastig met elkaar te vergelijken zijn, maar de Engelse spits is wel onder de indruk van de Noorse spits. "Erling is ongelooflijk, een doelpuntenbeest", zei Kane in aanloop naar de halve finale later zaterdag (23.00 uur). "Hij is een van de allerbeste afmakers en dat bewijst ook wel het aantal doelpunten dat hij heeft gemaakt."

57 minuten geleden
FIFA verkoopt stukjes veld WK-finale voor 390 euro

NEW JERSEY (ANP/DPA) - Voetbalfans kunnen een stukje van het speelveld van de WK-finale van volgende week zondag in New Jersey bemachtigen. Wereldvoetbalbond FIFA verkoopt het grasveld in heel kleine delen voor 390 euro per stuk.

1 uur geleden
Scaloni hoopt dat Argentinië na WK wordt herinnerd om strijdlust

KANSAS CITY (ANP/BELGA/AFP) - Bondscoach Lionel Scaloni hoopt dat zijn Argentijnse voetbalelftal wordt herinnerd om strijdlust. De regerend wereldkampioen had in de knock-outfase in de Verenigde Staten al een verlenging nodig tegen Kaapverdië (3-2) en een comeback tegen Egypte (3-2) om door te gaan. "Ik wil dat we worden herinnerd als een team dat nooit heeft opgegeven", zei Scaloni in aanloop naar de kwartfinale tegen Zwitserland, in de Nederlandse nacht van zaterdag op zondag.

5 uur geleden
Keeper Courtois steunt invaller Lammens na fout tegen Spanje

INGLEWOOD (ANP/BELGA/RTR/AFP) - De Belgische doelman Thibaut Courtois heeft na afloop van de verloren kwartfinale tegen Spanje (2-1) steun uitgesproken voor invaller Senne Lammens, die in het duel een cruciale fout maakte. "Ik heb een dikke knuffel gegeven. Dit is een rotgevoel als doelman. Maar hij is een fantastische keeper en wordt hier alleen maar sterker van", zei Courtois na afloop van de wedstrijd in Los Angeles.

12 uur geleden
Invaller Merino schiet Spanje langs België naar halve finale WK

INGLEWOOD (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal maakt nog altijd kans op een tweede wereldtitel. De wereldkampioen van 2010 versloeg in de kwartfinales een taai België met 2-1. De winnende goal viel laat in de wedstrijd. Invaller Mikel Merino scoorde in de 88e minuut.

15 uur geleden
Eerste tegengoal keeper Simón van Spanje na 649 minuten

INGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut de 1-1.

16 uur geleden
Eerste tegengoal keeper Simón van Spanje na 649 minuten

INGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut van de kwartfinale tegen Spanje de 1-1.

16 uur geleden