Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Schmidt is met 1-0 tegen VVV ook tevreden

PSV-trainer Schmidt is met 1-0 tegen VVV ook tevreden

EINDHOVEN (ANP) - Zonder de geschorste middenvelder Pablo Rosario hoopt PSV de korte winterstop te kunnen ingaan met een overwinning. De ploeg van trainer Roger Schmidt sluit de eerste seizoenshelft dinsdag af met een thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo. "We zijn extra gemotiveerd om het jaar af te sluiten met een overwinning. Daarna kunnen de jongens even rust nemen en genieten van de tijd met hun familie", zei de Duitse trainer.

VVV incasseerde eerder dit seizoen in Venlo een historische zware nederlaag tegen Ajax: 0-13. "Zoiets gebeurt soms in het voetbal", zegt Schmidt. "Iedereen weet dat VVV heus niet zo slecht is. Het was een slechte dag van ze, maar dat zal ze niet nog een keer overkomen. Ik ben al blij als we met 1-0 winnen. We moeten de tegenstander respecteren. Ook voor VVV is het de laatste wedstrijd voor de feestdagen. Wij zijn de favoriet, zij kunnen zonder druk spelen. Daar schuilt voor ons wel een gevaar in."

Rosario kreeg zaterdag in de gewonnen uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk (1-4) zijn vijfde gele kaart van het seizoen. De middenvelder is daarom geschorst tegen VVV, maar weet dat hij op 10 januari bij de hervatting van het seizoen tegen Ajax zeker kan meedoen. "Pablo is een sleutelspeler voor ons, hij heeft bijna alles gespeeld. Maar we hebben dit seizoen al vaker laten zien dat we een goede en brede selectie hebben. De spelers die vanaf de bank erin komen, hebben ook een goed niveau."

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

4 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

4 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

7 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

7 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

9 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

10 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

10 uur geleden