PSV-trainer Schmidt houdt rekening met vertrek Lammers
EINDHOVEN (ANP) - Roger Schmidt houdt er rekening mee dat Sam Lammers PSV deze transferperiode verruilt voor Atalanta Bergamo. De Duitse trainer liet dat vrijdag blijken tijdens zijn vooruitblik op de wedstrijd van zondag tegen FC Groningen.
"Ik ken de wens van Lammers om te vertrekken. Natuurlijk heb ik met hem gepraat. Als trainer houd ik hem er het liefst bij. Maar er is ook een financieel verhaal", aldus Schmidt.
Lammers heeft nog een contract voor 10 maanden bij PSV. "Voor alle andere belangrijke spelers in mijn selectie geldt dat niet. Zij mogen hoe dan ook niet vertrekken, dat is onbespreekbaar. Maar het verhaal van Lammers is vanwege zijn aflopende contract anders."
Ver uit elkaar
Atalanta en PSV liggen voorlopig qua vraag en aanbod nog ver uit elkaar. De Italiaanse club heeft naar verluidt 7 miljoen euro geboden, PSV wil minimaal 10 miljoen hebben.
Schmidt is fan van Lammers, die in de voorbereiding geregeld de voorhoede vormde met Donyell Malen. De twee spitsen krijgen vanaf de zijkanten ondersteuning van Mohammed Ihattaren (rechts op het middenveld) en Cody Gakpo (links). Zij hebben vanwege het systeem met twee spitsen veel ruimte om de diepte op te zoeken.
Het is goed mogelijk dat Schmidt zondag tegen Groningen ook zo voetbalt, dus mét Lammers. "Hij is 100 procent professional en ook gemotiveerd. Daar heb ik geen enkele twijfel over", zei Schmidt.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.
9 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.
9 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino noemt het WK "het grootste evenement in de geschiedenis van de mensheid". Dat zei de FIFA-voorzitter een dag voor het openingsduel van het 23e WK op een persconferentie in de hoofdstad van Mexico. Op donderdag begint het eindtoernooi waaraan 48 landen deelnemen in Mexico-Stad.
10 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk weet dat de finale van het WK voetbal zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal kan worden. "Daar ben ik me zeker van bewust", zei de aanvoerder op een persconferentie na de training. "Dat zou heel speciaal zijn, maar daar focus ik mezelf nu niet op. De eerste groepswedstrijd van zondag tegen Japan is het enige dat nu telt."
10 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het officiële FIFA-fanfestival in het hart van Mexico-Stad op de Plaza de la Constitución wordt mogelijk vanwege aanhoudende protesten van de lerarenvakbond gesloten. Op woensdag aan het einde van de middag en op donderdag staan verschillende demonstraties op het programma van onder anderen leraren en moeders die op zoek zijn naar verdwenen kinderen.
11 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman weet met welke ploeg hij zondag aan het eerste WK-duel van het Nederlands elftal met Japan begint. "Als ik nu nog veel twijfels zou hebben, dan heb ik mijn huiswerk niet goed gedaan", zei de bondscoach op een persconferentie in Kansas City.
11 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman verwacht dat Bart Verbruggen zondag het doel van het Nederlands elftal kan verdedigen in het eerste WK-duel met Japan. "We denken dat hij het gaat halen", zei de bondscoach. "Maar we moeten het wel van dag tot dag bekijken. Hij heeft een kneuzing, dus we moeten afwachten hoe het afloopt."
11 uur geleden