Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Schmidt houdt rekening met vertrek Lammers

PSV-trainer Schmidt houdt rekening met vertrek Lammers

EINDHOVEN (ANP) - Roger Schmidt houdt er rekening mee dat Sam Lammers PSV deze transferperiode verruilt voor Atalanta Bergamo. De Duitse trainer liet dat vrijdag blijken tijdens zijn vooruitblik op de wedstrijd van zondag tegen FC Groningen.

"Ik ken de wens van Lammers om te vertrekken. Natuurlijk heb ik met hem gepraat. Als trainer houd ik hem er het liefst bij. Maar er is ook een financieel verhaal", aldus Schmidt.

Lammers heeft nog een contract voor 10 maanden bij PSV. "Voor alle andere belangrijke spelers in mijn selectie geldt dat niet. Zij mogen hoe dan ook niet vertrekken, dat is onbespreekbaar. Maar het verhaal van Lammers is vanwege zijn aflopende contract anders."

Ver uit elkaar

Atalanta en PSV liggen voorlopig qua vraag en aanbod nog ver uit elkaar. De Italiaanse club heeft naar verluidt 7 miljoen euro geboden, PSV wil minimaal 10 miljoen hebben.

Schmidt is fan van Lammers, die in de voorbereiding geregeld de voorhoede vormde met Donyell Malen. De twee spitsen krijgen vanaf de zijkanten ondersteuning van Mohammed Ihattaren (rechts op het middenveld) en Cody Gakpo (links). Zij hebben vanwege het systeem met twee spitsen veel ruimte om de diepte op te zoeken.

Het is goed mogelijk dat Schmidt zondag tegen Groningen ook zo voetbalt, dus mét Lammers. "Hij is 100 procent professional en ook gemotiveerd. Daar heb ik geen enkele twijfel over", zei Schmidt.

Meer uit Voetbal

Platini: Infantino moet weg

PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.

3 uur geleden
FC Twente wint eenvoudig bij SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.

4 uur geleden
Slachtoffer vuurwerk Feyenoordfans heeft blijvende gehoorschade

LEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.

4 uur geleden
Napoli verliest met basisspeler Lang van Como

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.

5 uur geleden
Real Madrid verslaat Málaga en blijft foutloos in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.

7 uur geleden
Ajax viert eenvoudige uitzege op Telstar

VELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.

7 uur geleden
Ajax scoort vier keer in gewonnen uitduel met Telstar

VELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.

7 uur geleden