Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Schmidt houdt rekening met vertrek Lammers

PSV-trainer Schmidt houdt rekening met vertrek Lammers

EINDHOVEN (ANP) - Roger Schmidt houdt er rekening mee dat Sam Lammers PSV deze transferperiode verruilt voor Atalanta Bergamo. De Duitse trainer liet dat vrijdag blijken tijdens zijn vooruitblik op de wedstrijd van zondag tegen FC Groningen.

"Ik ken de wens van Lammers om te vertrekken. Natuurlijk heb ik met hem gepraat. Als trainer houd ik hem er het liefst bij. Maar er is ook een financieel verhaal", aldus Schmidt.

Lammers heeft nog een contract voor 10 maanden bij PSV. "Voor alle andere belangrijke spelers in mijn selectie geldt dat niet. Zij mogen hoe dan ook niet vertrekken, dat is onbespreekbaar. Maar het verhaal van Lammers is vanwege zijn aflopende contract anders."

Ver uit elkaar

Atalanta en PSV liggen voorlopig qua vraag en aanbod nog ver uit elkaar. De Italiaanse club heeft naar verluidt 7 miljoen euro geboden, PSV wil minimaal 10 miljoen hebben.

Schmidt is fan van Lammers, die in de voorbereiding geregeld de voorhoede vormde met Donyell Malen. De twee spitsen krijgen vanaf de zijkanten ondersteuning van Mohammed Ihattaren (rechts op het middenveld) en Cody Gakpo (links). Zij hebben vanwege het systeem met twee spitsen veel ruimte om de diepte op te zoeken.

Het is goed mogelijk dat Schmidt zondag tegen Groningen ook zo voetbalt, dus mét Lammers. "Hij is 100 procent professional en ook gemotiveerd. Daar heb ik geen enkele twijfel over", zei Schmidt.

Meer uit Voetbal

Geen Feyenoord-supporters bij NEC bij uitblijven aanhoudingen

NIJMEGEN (ANP) - Als er geen verdachten worden aangehouden voor het vuurwerkincident bij SC Cambuur, dan zijn Feyenoord-supporters niet welkom in Nijmegen wanneer de Rotterdamse club tegen NEC speelt. Dat heeft de burgemeester van Nijmegen, Hubert Bruls, gezegd bij WNL-talkshow Goedenavond Nederland.

3 uur geleden
Arsenal-verdediger Timber gekozen in Elftal van het Jaar

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber is gekozen in het Elftal van het Jaar van de Engelse spelersvakbond (PFA). De Oranje-international werd afgelopen seizoen met de Londense club landskampioen van Engeland. Bruno ‌Fernandes van Manchester United werd door de voetballers gekozen als Speler van het Jaar.

5 uur geleden
NEC kansloos in play-offs Champions League na snelle rode kaart

BODØ (ANP) - NEC is er niet in geslaagd om bij Bodø/Glimt voor een stunt te zorgen in de play-offs voor de Champions League. De formatie van trainer Dick Schreuder ging in de returnwedstrijd in Noorwegen met tien man onderuit: 3-0. De Nijmegenaren verloren vorige week het thuisduel al met 3-1. NEC gaat nu verder in het hoofdtoernooi van de Europa League.

5 uur geleden
PSV verkoopt aanvaller Driouech na twee jaar aan Celta de Vigo

EINDHOVEN (ANP) - Couhaib Driouech vertrekt bij PSV. De 24-jarige aanvaller maakt de overstap naar Celta de Vigo en ondertekent bij de Spaanse club een contract voor vier jaar.

8 uur geleden
Xavi beseft dat hij een buitenlandse bondscoach bij Oranje is

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández (46) realiseert zich goed dat hij "een buitenlander" is bij het Nederlands elftal. "Ik kom hier niet vandaan. Ik ben hier om iedereen te helpen. En om van iedereen een grote familie te maken", zei Xavi bij zijn presentatie in Zeist. Hij is tot 2030 aan Oranje verbonden.

10 uur geleden
Xavi vindt Frenkie 'fundamenteel' voor zijn voetbalfilosofie

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández noemt Frenkie de Jong "een fundamentele speler" voor zijn voetbalfilosofie. "Het is belangrijk dat Frenkie eerst goed herstelt. Dat hij weer fit wordt. En dat hij weer gemotiveerd is om te spelen", zei de nieuwe bondscoach van Oranje bij zijn presentatie in Zeist.

10 uur geleden
Xavi wil bij Oranje met maximaal vier verdedigers spelen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández is in principe niet van plan om bij het Nederlands elftal met vijf verdedigers te gaan spelen. Zijn voorgangers Louis van Gaal en Ronald Koeman, in een later stadium van zijn bondscoachschap, deden dat wel. Ze vonden Oranje anders defensief te kwetsbaar.

10 uur geleden