Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Schmidt hamert op 'focus' tegen Telstar

PSV-trainer Schmidt hamert op 'focus' tegen Telstar

EINDHOVEN (ANP) - Hoewel de aandacht in Eindhoven vooral naar de topper van zondag tegen Ajax uitgaat, is er donderdag eerst nog een bekerwedstrijd tegen Telstar. Trainer Roger Schmidt zei woensdag te waken voor onderschatting van de tegenstander uit de eerste divisie. "Focus zal een sleutelbegrip zijn", zegt de Duitser, die zijn ploeg afgelopen zondag de Eredivisie zag hervatten met een 1-0-zege bij FC Groningen.

PSV is de koploper in de Eredivisie en in Eindhoven wordt uitgekeken naar het bezoek zondag van Ajax, dat 1 punt achterstand heeft. Maar eerst moet tegen Telstar (18.45 uur) een plaats in de kwartfinales van de KNVB-beker worden bemachtigd. "We zijn enorm gemotiveerd om in dit toernooi te presteren", zegt Schmidt. "We willen de beker winnen. Ik heb er dan ook geen twijfel over dat we er donderdag staan."

Schmidt zal zijn spelers op het hart drukken gefocust te zijn tegen de eerstedivisionist, zegt hij. "Zij hebben niks te verliezen en zullen er alles aan doen om zo lang mogelijk in de wedstrijd te blijven. Wij moeten daar antwoorden op zien te vinden. Het zijn intensieve weken met veel pittige wedstrijden achter elkaar. Bovendien weet iedereen dat niet alle spelers helemaal topfit zijn. Voor hen is het een uitdaging om tussen de wedstrijden door te herstellen. Een voordeel is dat ze de wedstrijden kunnen gebruiken om de fysieke conditie te verbeteren."

Meer uit Voetbal

Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

40 minuten geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

2 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

7 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

7 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

8 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

9 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

9 uur geleden