PSV-trainer Schmidt blij met resultaat maar het kan beter
TEL AVIV (ANP) - De plek in de achtste finales van de Conference League maakte van PSV-trainer Roger Schmidt een blij man, maar de manier waarop dat in Tel Aviv gebeurde tegen Maccabi kon beter, zei hij naderhand tijdens de persconferentie. "Zo makkelijk is het niet om door te gaan. Maccabi speelde een dappere wedstrijd. Het bleef spannend tot de slotfase, maar uiteindelijk hebben we gedaan wat we moesten doen", liet hij weten op de site van de Eindhovense club.
Dat de uitstekende spelende Mauro Junior werd gekozen als man-of-the-match, daar kon hij zich in vinden. "Ik vond hem een van de beste spelers. Ik ben ontzettend blij met wat hij heeft laten zien. Hij is heel belangrijk voor het team."
Jordan Teze, die eveneens indruk maakte in de Eindhovense defensie, vertelde te hebben genoten van de sfeer in het volle Bloomfield Stadium. "Echt fantastisch. Zo'n intense avond heb ik nooit eerder meegemaakt. We moesten negentig minuten gefocust blijven. Dit betekent veel voor ons. We zitten nu bij de laatste zestien omdat we altijd blijven vechten."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
52 minuten geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond RFEF heeft alle bekerduels van de komende drie dagen opgeschort. Aanleiding is de dood van aanvaller Jesús de Miguel van CD Tenerife. Het betreft de bekerwedstrijden in de Copa del Rey (mannen) en Copa de la Reina (vrouwen) op dinsdag, woensdag en donderdag.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.
4 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.
5 uur geleden