PSV-trainer Schmidt blij met resultaat maar het kan beter
TEL AVIV (ANP) - De plek in de achtste finales van de Conference League maakte van PSV-trainer Roger Schmidt een blij man, maar de manier waarop dat in Tel Aviv gebeurde tegen Maccabi kon beter, zei hij naderhand tijdens de persconferentie. "Zo makkelijk is het niet om door te gaan. Maccabi speelde een dappere wedstrijd. Het bleef spannend tot de slotfase, maar uiteindelijk hebben we gedaan wat we moesten doen", liet hij weten op de site van de Eindhovense club.
Dat de uitstekende spelende Mauro Junior werd gekozen als man-of-the-match, daar kon hij zich in vinden. "Ik vond hem een van de beste spelers. Ik ben ontzettend blij met wat hij heeft laten zien. Hij is heel belangrijk voor het team."
Jordan Teze, die eveneens indruk maakte in de Eindhovense defensie, vertelde te hebben genoten van de sfeer in het volle Bloomfield Stadium. "Echt fantastisch. Zo'n intense avond heb ik nooit eerder meegemaakt. We moesten negentig minuten gefocust blijven. Dit betekent veel voor ons. We zitten nu bij de laatste zestien omdat we altijd blijven vechten."
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Scheidsrechter Joey Kooij baalde van zijn optreden in het thuisduel van FC Twente tegen Ajax (2-2). Bij een voorsprong van 1-2 voor de bezoekers onderbrak hij een veelbelovende aanval van de thuisploeg omdat hij van videoscheidsrechter Dennis Higler hoorde dat Wout Weghorst een strafschop had veroorzaakt. Bij het zien van de beelden zag hij het anders. Geen penalty voor Ajax, maar FC Twente was vooral boos dat hen de gelijkmaker was ontnomen.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst speelde een hoofdrol in het thuisduel van FC Twente tegen zijn oude club Ajax (2-2). "Ik ben blij dat ik ons een zeer verdiend punt heb kunnen bezorgen", zei hij.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft zich in de Premier League herpakt van de nederlagen tegen Arsenal en Fenerbahçe. De ploeg van coach Andoni Iraola won met 3-1 bij Crystal Palace in Londen. Liverpool staat door de zege met 18 punten op de vierde plaats.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Een boeiende wedstrijd tussen FC Twente en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd (2-2). Uitgerekend Wout Weghorst redde in blessuretijd een punt voor de thuisploeg. Hij benutte een strafschop tegen zijn oude club.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem vindt dat "geweld en vuurwerk" uitgebannen moeten worden uit stadions in het Nederlands betaald voetbal. "Het is onacceptabel dat kinderen soms bang zijn als ze naar een voetbalwedstrijd gaan", zei Marcouch zondag tegen het ANP nadat het duel tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie niet doorging. Supporters van De Graafschap, die niet welkom waren in Arnhem, hielden de eigen spelersbus in Doetinchem tegen.
4 uur geleden