PSV-trainer Schmidt blij met resultaat maar het kan beter
TEL AVIV (ANP) - De plek in de achtste finales van de Conference League maakte van PSV-trainer Roger Schmidt een blij man, maar de manier waarop dat in Tel Aviv gebeurde tegen Maccabi kon beter, zei hij naderhand tijdens de persconferentie. "Zo makkelijk is het niet om door te gaan. Maccabi speelde een dappere wedstrijd. Het bleef spannend tot de slotfase, maar uiteindelijk hebben we gedaan wat we moesten doen", liet hij weten op de site van de Eindhovense club.
Dat de uitstekende spelende Mauro Junior werd gekozen als man-of-the-match, daar kon hij zich in vinden. "Ik vond hem een van de beste spelers. Ik ben ontzettend blij met wat hij heeft laten zien. Hij is heel belangrijk voor het team."
Jordan Teze, die eveneens indruk maakte in de Eindhovense defensie, vertelde te hebben genoten van de sfeer in het volle Bloomfield Stadium. "Echt fantastisch. Zo'n intense avond heb ik nooit eerder meegemaakt. We moesten negentig minuten gefocust blijven. Dit betekent veel voor ons. We zitten nu bij de laatste zestien omdat we altijd blijven vechten."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de eerste speelronde van de Premier League gewonnen bij Fulham. In de West-Londense derby in Craven Cottage werd het 3-2 voor de bezoekers. Door de overwinning staat Chelsea na één speelronde zesde in de Engelse competitie.
2 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft maandagavond drie keer gescoord in de openingswedstrijd van zijn club AS Roma in de Italiaanse competitie. Mede dankzij de doelpunten van de Oranje-international won Roma thuis met 4-0 van Fiorentina en gaat de club na één speelronde aan de leiding in de Serie A.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor, Danilho Doekhi en Tijjani Noslin zijn maandagavond met Lazio goed begonnen aan de Italiaanse competitie. Bij Bologna wonnen ze met hun club uit Rome met 1-0.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft zich versterkt met de IJslandse linksbuiten Ágúst Orri Thorsteinsson. Dat heeft de Rotterdamse club maandagavond bekendgemaakt. De 21-jarige voetballer komt over van Breidablik, de huidige nummer 4 van de IJslandse competitie. Hij heeft in Rotterdam getekend tot de zomer van 2029.
4 uur geledenBODØ (ANP) - NEC is zonder de zieke Turkse vleugelspeler Emre Mor afgereisd naar Noorwegen voor de ontmoeting met Bodø/Glimt in de play-offs voor de Champions League. Dat meldt de club maandag op de eigen site. Dinsdag moet NEC boven de poolcirkel proberen een 3-1-achterstand uit de heenwedstrijd te compenseren.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Een groep voormalige internationale topvoetballers, onder wie wereldkampioenen en FIFA-legendes, heeft maandag opgeroepen tot onmiddellijke verandering bij de wereldvoetbalbond. Zij stellen dat het leiderschap onder de omstreden voorzitter Gianni Infantino verblind is door macht.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur betaald voetbal gaat het eigen protocol bij ongeregeldheden naar aanleiding van het vuurwerkgeweld zondag bij SC Cambuur - Feyenoord vooralsnog niet aanpassen. Fans blijven daar buiten. Dat heeft de KNVB in een verklaring bekendgemaakt. Zondag raakten zeven supporters van de thuisclub gewond, maar het duel werd uitgespeeld omdat geen speler of official werd geraakt.
8 uur geleden