Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Schmidt blij met resultaat maar het kan beter

PSV-trainer Schmidt blij met resultaat maar het kan beter

TEL AVIV (ANP) - De plek in de achtste finales van de Conference League maakte van PSV-trainer Roger Schmidt een blij man, maar de manier waarop dat in Tel Aviv gebeurde tegen Maccabi kon beter, zei hij naderhand tijdens de persconferentie. "Zo makkelijk is het niet om door te gaan. Maccabi speelde een dappere wedstrijd. Het bleef spannend tot de slotfase, maar uiteindelijk hebben we gedaan wat we moesten doen", liet hij weten op de site van de Eindhovense club.

Dat de uitstekende spelende Mauro Junior werd gekozen als man-of-the-match, daar kon hij zich in vinden. "Ik vond hem een van de beste spelers. Ik ben ontzettend blij met wat hij heeft laten zien. Hij is heel belangrijk voor het team."

Jordan Teze, die eveneens indruk maakte in de Eindhovense defensie, vertelde te hebben genoten van de sfeer in het volle Bloomfield Stadium. "Echt fantastisch. Zo'n intense avond heb ik nooit eerder meegemaakt. We moesten negentig minuten gefocust blijven. Dit betekent veel voor ons. We zitten nu bij de laatste zestien omdat we altijd blijven vechten."

Meer uit Voetbal

Braziliaanse bond verdedigt scheidsrechter die Balogun rood gaf

RIO DE JANEIRO (ANP) - De Braziliaanse voetbalbond (CBF) heeft het maandag opgenomen voor de Braziliaanse scheidsrechter Raphaël Claus, die de Amerikaan Folarin Balogun rood gaf in de WK-wedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina. Hij deed dat na ingrijpen van de VAR, die zag dat de aanvaller op het onderbeen van Tarik Muharemović was gaan staan.

1 uur geleden
FIFA wijst protest Belgische bond af, Balogun speelgerechtigd

NEW YORK (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft het beroep van de Belgische voetbalbond (KBVB) over het mogen meespelen van Folarin Balogun niet-ontvankelijk verklaard. De Amerikaanse aanvaller kan daarom spelen in de wedstrijd in de achtste finale van de Verenigde Staten tegen België, die plaatsvindt in de nacht van maandag op dinsdag.

3 uur geleden
KNVB steunt UEFA en vindt dat FIFA 'rode lijn heeft overschreden'

ZEIST (ANP) - De KNVB schaart zich achter de reactie van de UEFA, die vindt dat "de FIFA een rode lijn heeft overschreden" met het opheffen van de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun. Dat laat de Nederlandse voetbalbond in tweede instantie weten.

3 uur geleden
FIFA-baas vertelde Trump dat tuchtcommissie onafhankelijk is

NEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft maandag bevestigd dat hij een telefoongesprek met de Amerikaanse president Donald Trump heeft gevoerd over de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. De Zwitser zegt dat hij Trump heeft verteld dat de disciplinaire commissie van de wereldvoetbalbond "onafhankelijk" opereert.

3 uur geleden
Trump: heb met Infantino gesproken over rode kaart Balogun

WASHINGTON (ANP/RTR) - Donald Trump heeft met FIFA-baas Gianni Infantino gesproken over de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. Dat bevestigde hij tijdens een persconferentie.

5 uur geleden
KBVB: FIFA verklaart beroep België op voorhand onontvankelijk

BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB heeft van wereldvoetbalbond FIFA te horen gekregen dat een beroep tegen het opheffen van de schorsing van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun niet ontvankelijk wordt verklaard.

6 uur geleden
KNVB: opheffen schorsing Balogun is 'opmerkelijke beslissing'

ZEIST (ANP) - De KNVB noemt het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun een opmerkelijke beslissing. "We beseffen dat dit voor Belgische spelers, staf en supporters een ingrijpende beslissing is", reageert de Nederlandse voetbalbond. "Tegelijkertijd kennen wij niet alle feiten en de volledige context. Het gaat om een procedure tussen FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond. Daarom verwijzen wij voor een inhoudelijke reactie naar FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond."

7 uur geleden