Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Faber geniet van onbevangen Madueke

PSV-trainer Faber geniet van onbevangen Madueke

EINDHOVEN (ANP) - Noni Madueke kan de komende weken bij PSV op meer speeltijd rekenen. Trainer Ernest Faber was zondag te spreken over de 17-jarige debutant, die in de uitwedstrijd tegen VVV-Venlo (1-1) in de 73e minuut inviel. "Hij heeft de bal en gaat gewoon", zei Faber over de jonge Engelsman van Nigeriaanse afkomst.

Madueke ging eerder deze maand mee op trainingskamp naar Qatar en maakte indruk op de coach. Omdat de geblesseerde topscorer Donyell Malen dit seizoen niet meer in actie komt, is Faber op zoek naar alternatieven. Die zijn hard nodig, bleek in Venlo. Steven Bergwijn startte als spits, maar is geen echte afmaker. Datzelfde geldt voor Armindo Bruma en Cody Gakpo, die als buitenspelers voetbalden.

Naast Bergwijn en Madueke heeft Faber met Sam Lammers en Konstantinos Mitroglou nog twee opties. Mitroglou hervat maandag de training en Lammers sluit donderdag weer aan bij de selectie voor de bekerwedstrijd tegen NAC, zei Faber.

De trainer van de Eindhovenaren hoopt ook op korte termijn nog een linkerverdediger aan zijn selectie toe te voegen. Olivier Boscagli speelde daar zondag bij afwezigheid van de geschorste Nick Viergever. "Dat zijn allebei geen natuurlijke linkerverdedigers. Het blijft een beetje gemankeerd. Olivier deed het vandaag redelijk, op die veroorzaakte strafschop na", zei Faber. "Als je een pure linkerverdediger hebt, heb je meer drang naar voren. Dat geeft een impuls aan de selectie."

Meer uit Voetbal

FIFA blij met 'uitstekende en constructieve bijeenkomst' met Iran

ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.

1 uur geleden
Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

2 uur geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

3 uur geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

3 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

14 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

14 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

14 uur geleden