PSV-trainer Faber: gelijkspel tegen Feyenoord terecht
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Ernest Faber van PSV noemde het gelijkspel van zijn ploeg tegen Feyenoord (1-1) een terechte uitslag. "Het was hectisch en chaotisch, maar de eindstand klopt wel."
"We hadden in de eerste helft te veel balverlies", analyseerde Faber voor de camera van FOX Sports. "Zo kwamen we niet aan goed voetbal toe. In de tweede helft deden we het wel iets beter. Maar we kunnen en moeten nog veel beter."
Faber erkende dat hij even bang was dat zijn ploeg bij een gelijke stand (1-1) een strafschop tegen zou krijgen. Ook de videoscheidsrechter kon echter niet goed zien dat Denzel Dumfries de bal op een arm kreeg. "Ik hoor van iedereen dat het hands was", zei Faber. "Maar dan moeten we misschien beter afspreken wat wel of geen hands is. Feyenoord scoort na een corner die geen corner was. Maar daar mag de videoscheidsrechter dan weer niets van zeggen."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
1 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
2 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
2 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
3 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
13 uur geleden