PSV-trainer Faber geeft Hendrix basisplaats tegen NAC Breda
BREDA (ANP) - Jorrit Hendrix heeft donderdag in de bekerwedstrijd tegen NAC Breda een basisplaats bij PSV. De middenvelder was zondag in het competitieduel met VVV-Venlo (1-1) nog wisselspeler.
Cody Gakpo verdwijnt door de basisplaats van Hendrix naar de reservebank. Armindo Bruma neemt zijn plek links in de voorhoede over. De Portugees voetbalde tegen VVV nog als rechtsbuiten. Nu wordt die positie ingenomen door Mohamed Ihattaren, die tegen VVV nog op het middenveld speelde.
Nick Viergever keert terug van een schorsing en start als linkerverdediger. Dat gaat ten koste van de Fransman Olivier Boscagli.
PSV plaatst zich bij winst op NAC Breda voor de kwartfinales. AZ is in februari in Alkmaar dan de volgende tegenstander.
Opstelling PSV: Unnerstall; Dumfries, Schwaab, Baumgartl en Viergever; Rosario, Thomas en Hendrix; Ihattaren, Bergwijn en Bruma.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
10 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
13 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
13 uur geleden