PSV-trainer Faber: alles zit tegen
EINDHOVEN (ANP) - Elke keer als PSV het dieptepunt van de huidige vormcrisis lijkt te hebben bereikt, volgt weer een nieuwe tik. Een zege op FC Twente leek zondag aanstaande, totdat invaller Haris Vuckic de bal in de 87e minuut via de lat fraai in het doel schoot: 1-1.
"Een doelpunt dat hij nooit meer zal maken. Dan blijkt wel, alles zit tegen", zei PSV-trainer Ernest Faber, die dit jaar met zijn elftal nog wacht op een overwinning. Vorige week eindigde het uitduel met VVV ook in 1-1. De grootste tegenslag volgde donderdag, met uitschakeling in het bekertoernooi tegen eerstedivisionist NAC Breda (2-0).
"Het was niet supergroots, maar we hebben de mogelijkheden gehad om een zakelijke overwinning te boeken", aldus Faber. "Het kantelpunt was de rode kaart voor Afellay. Dat mag geen excuus zijn. Eerder hadden we het al moeten beslissen."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
7 uur geleden