Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Bosz wil Feyenoord direct alle hoop ontnemen

PSV-trainer Bosz wil Feyenoord direct alle hoop ontnemen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemt de eerste wedstrijden na de winterstop cruciaal in de strijd om de landstitel. De Eindhovenaren hervatten de competitie zaterdag met een voorsprong van 10 punten op regerend kampioen Feyenoord.

"Het begin zal heel belangrijk zijn", sprak Bosz in het Philips-stadion, waar zo'n duizend mensen de nieuwjaarsreceptie van de club bijwoonden. "De trainer van Feyenoord zal tegen zijn spelers zeggen: als PSV aan het begin punten laat liggen, dan kan het nog. Die hoop moeten we ze ontnemen."

PSV won de eerste zestien competitiewedstrijden en bereikte de achtste finales van de Champions League. Desgevraagd kon Bosz niet één hoogtepunt noemen. "Het was een aaneenschakeling van mooie momenten. Het zijn zes hele mooie maanden geweest. Als speler van RKC Waalwijk heb ik een keer 22 wedstrijden gewonnen, samen met Marcel Brands. Alleen was dat een divisie lager."

Enige verliespartij

Onder leiding van Bosz verloor PSV tot dusverre één keer, met 4-0 bij Arsenal in de Champions League. "Dat was een heel belangrijk moment voor dit elftal", sprak de coach. "Van die wedstrijd hebben we heel veel geleerd."

Bosz kijkt uit naar de achtste finales van de Champions League tegen Borussia Dortmund, zijn voormalige werkgever. "Daar ging het voor mij niet zo goed, op het eind. We gaan naar een hele mooie club toe, naar een stadion met 81.000 mensen die er altijd zijn."

Meer uit Voetbal

Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

3 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

3 uur geleden
Van Persie noemt verloren duel met Eagles 'een magere wedstrijd'

DEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.

3 uur geleden
Feyenoord is koppositie kwijt na nederlaag bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.

4 uur geleden
Voetbalsters Manchester City koploper na zege en doelpunt Miedema

LIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.

4 uur geleden
VfL Wolfsburg bevestigt vertrek trainer Simonis

WOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.

5 uur geleden
Uitblinker Til groeit met drie treffers verder in rol als spits

ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.

6 uur geleden