Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Bosz wil Feyenoord direct alle hoop ontnemen

PSV-trainer Bosz wil Feyenoord direct alle hoop ontnemen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemt de eerste wedstrijden na de winterstop cruciaal in de strijd om de landstitel. De Eindhovenaren hervatten de competitie zaterdag met een voorsprong van 10 punten op regerend kampioen Feyenoord.

"Het begin zal heel belangrijk zijn", sprak Bosz in het Philips-stadion, waar zo'n duizend mensen de nieuwjaarsreceptie van de club bijwoonden. "De trainer van Feyenoord zal tegen zijn spelers zeggen: als PSV aan het begin punten laat liggen, dan kan het nog. Die hoop moeten we ze ontnemen."

PSV won de eerste zestien competitiewedstrijden en bereikte de achtste finales van de Champions League. Desgevraagd kon Bosz niet één hoogtepunt noemen. "Het was een aaneenschakeling van mooie momenten. Het zijn zes hele mooie maanden geweest. Als speler van RKC Waalwijk heb ik een keer 22 wedstrijden gewonnen, samen met Marcel Brands. Alleen was dat een divisie lager."

Enige verliespartij

Onder leiding van Bosz verloor PSV tot dusverre één keer, met 4-0 bij Arsenal in de Champions League. "Dat was een heel belangrijk moment voor dit elftal", sprak de coach. "Van die wedstrijd hebben we heel veel geleerd."

Bosz kijkt uit naar de achtste finales van de Champions League tegen Borussia Dortmund, zijn voormalige werkgever. "Daar ging het voor mij niet zo goed, op het eind. We gaan naar een hele mooie club toe, naar een stadion met 81.000 mensen die er altijd zijn."

Meer uit Voetbal

Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

1 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

3 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

8 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

8 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

18 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

19 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

20 uur geleden