Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Bosz wil Feyenoord direct alle hoop ontnemen

PSV-trainer Bosz wil Feyenoord direct alle hoop ontnemen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemt de eerste wedstrijden na de winterstop cruciaal in de strijd om de landstitel. De Eindhovenaren hervatten de competitie zaterdag met een voorsprong van 10 punten op regerend kampioen Feyenoord.

"Het begin zal heel belangrijk zijn", sprak Bosz in het Philips-stadion, waar zo'n duizend mensen de nieuwjaarsreceptie van de club bijwoonden. "De trainer van Feyenoord zal tegen zijn spelers zeggen: als PSV aan het begin punten laat liggen, dan kan het nog. Die hoop moeten we ze ontnemen."

PSV won de eerste zestien competitiewedstrijden en bereikte de achtste finales van de Champions League. Desgevraagd kon Bosz niet één hoogtepunt noemen. "Het was een aaneenschakeling van mooie momenten. Het zijn zes hele mooie maanden geweest. Als speler van RKC Waalwijk heb ik een keer 22 wedstrijden gewonnen, samen met Marcel Brands. Alleen was dat een divisie lager."

Enige verliespartij

Onder leiding van Bosz verloor PSV tot dusverre één keer, met 4-0 bij Arsenal in de Champions League. "Dat was een heel belangrijk moment voor dit elftal", sprak de coach. "Van die wedstrijd hebben we heel veel geleerd."

Bosz kijkt uit naar de achtste finales van de Champions League tegen Borussia Dortmund, zijn voormalige werkgever. "Daar ging het voor mij niet zo goed, op het eind. We gaan naar een hele mooie club toe, naar een stadion met 81.000 mensen die er altijd zijn."

Meer uit Voetbal

FIFA meldt forse stijging prijzengeld WK voetbal

DOHA (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een bijdrage van 727 miljoen dollar (ruim 620 miljoen euro) goedgekeurd voor het WK van komend jaar. Van het bedrag wordt in totaal 655 miljoen dollar uitgekeerd als prijzengeld aan de 48 deelnemers, een stijging van 50 procent ten opzichte van het vorige WK. Dat meldt de FIFA woensdag.

37 minuten geleden
FSV Mainz stapt naar federale rechtbank in geschil met El Ghazi

MAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub FSV Mainz is in het geschil met zijn oud-speler Anwar el Ghazi naar de Duitse federale arbeidsrechtbank gestapt. De club uit de Bundesliga tekent beroep aan tegen een eerdere afwijzing van het verzoek om hoger beroep door de regionale arbeidsrechtbank van Mainz.

1 uur geleden
FIFA straft Maleisië na fraude met onder anderen oud-ADO-speler

ZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.

3 uur geleden
PSV begint bekertoernooi met eenvoudige zege op GVVV

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.

16 uur geleden
FIFA komt na kritiek met goedkopere kaarten voor WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.

18 uur geleden
Wiegman voor vijfde keer beste coach vrouwenteam bij FIFA Awards

DOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.

19 uur geleden
Oranje-international Dumfries geopereerd aan linkerenkel

MILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.

21 uur geleden