Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Bosz verbaasd na 'bizarre avond' in Sevilla

PSV-trainer Bosz verbaasd na 'bizarre avond' in Sevilla

SEVILLA (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz zag zijn elftal tegen Sevilla lange tijd misschien wel de slechtste wedstrijd van het seizoen spelen. "Het zag er niet naar uit dat we nog terug zouden komen. Dan mag je wel van een historische en bizarre avond spreken, ja", zei hij na de 3-2-zege.

PSV stond halverwege de tweede helft nog met 2-0 achter, maar na de rode kaart voor de Argentijn Lucas Ocampos, draaiden de Eindhovenaren het duel volledig om. "Je moet niet vergeten dat zij in een hele lastige fase zitten, het ijs is wat dat betreft dun. Als het dan even tegen zit, moet je daar op inhaken. Dat hebben wij wel goed gedaan."

Bosz zag zijn wissels goed uitpakken. Ismael Saibari zorgde op schitterende wijze voor de aansluitingstreffer, Yorbe Vertessen stond aan de basis van de 2-2 en Ricardo Pepi kopte in blessuretijd de winnende treffer binnen. "Dat de jongens die erin komen het verschil maken, is wel prettig natuurlijk. Ik geef vooraf ook wel aan wat ik van de wissels verwacht. Eerder pakte dat ook goed uit met Guus Til bijvoorbeeld."

Veldspel beneden de maat

Het veldspel van PSV was tot de rode kaart ver beneden de maat, oordeelde Bosz. "We voetbalden niet goed en maakten onlogische keuzes. Ook in de duels waren we slap", sprak de coach. "Ik heb totaal niet het elftal gezien dat ik dit seizoen heb leren kennen."

Bosz vond het kort na het duel lastig aan te geven waar het aan lag. "Ik weet het oprecht niet. Ik vond Sevilla zeker niet goed beginnen. We dachten dat ze zouden gaan stormen, maar dat deden ze niet. We voetballen dit seizoen makkelijk, daarmee zijn we dominant. Nu was dat niet het geval."

Na de 2-2 in de 81e minuut, een eigen doelpunt van Nemanja Gudelj, haalde Bosz Jerdy Schouten en Olivier Boscagli naar de kant en bracht hij Patrick van Aanholt en Pepi in de ploeg. "Daarna kwamen we niet meer aan voetballen toe", aldus Bosz. "Toen Pepi de bal er alsnog inkopte, was ik wel blij."

Meer uit Voetbal

Messi eerste speler die voor tweede jaar op rij topscorer MLS is

MIAMI (ANP) - Lionel Messi is als eerste voetballer ooit voor het tweede jaar op rij topscorer geworden in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS. De Argentijn ontving daarvoor de Amerikaanse versie van de Gouden Schoen. De 39-jarige vedette kwam in 34 wedstrijden tot 26 doelpunten voor Inter Miami. Hij bleef Petar Musa van FC Dallas voor, die 22 keer scoorde.

1 uur geleden
Real Madrid wint bij Valencia en houdt aansluiting met Barcelona

VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.

11 uur geleden
Koploper PSG wint van Troyes zevende competitiewedstrijd op rij

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

11 uur geleden
Topscorer Tengstedt schiet Go Ahead Eagles langs Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.

11 uur geleden
AS Roma wint weer en nadert koploper Lazio

ROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.

12 uur geleden
Egypte ontslaat bondscoach Hassan, die laatste zestien WK haalde

CAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.

12 uur geleden
ADO Den Haag wint na trainersontslag thuis van Sparta Rotterdam

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.

12 uur geleden