PSV-trainer Bosz laat 'beetje gênant' penaltymoment achter zich
LONDEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz verwacht dit seizoen geen geruzie meer tussen spelers van PSV als er een strafschop moet worden genomen. In de slotfase van de competitiewedstrijd tegen NEC (4-0) wilde zowel Johan Bakayoko, Hirving Lozano als Ricardo Pepi een penalty nemen. Bosz noemde dat moment toen "een beetje gênant".
In aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen Arsenal zei Bosz dat hij de spelers de afspraken rond de strafschoppennemers nog eens heeft verduidelijkt. "We hebben een volgorde. De speler die het hoogst op de lijst staat en op dat moment in het veld staat, neemt de penalty."
Luuk de Jong is de eerste strafschopnemer. Tegen NEC benutte hij er eentje. Toen PSV een tweede penalty kreeg, was hij al gewisseld. Verdediger André Ramalho liep uiteindelijk naar Bakayoko, Lozano en Pepi toe en vertelde hen dat Pepi de strafschop moest nemen, zoals de technische staf hem had duidelijk gemaakt. Pepi faalde niet.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
7 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
14 uur geleden