PSV-trainer Bosz laat 'beetje gênant' penaltymoment achter zich
LONDEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz verwacht dit seizoen geen geruzie meer tussen spelers van PSV als er een strafschop moet worden genomen. In de slotfase van de competitiewedstrijd tegen NEC (4-0) wilde zowel Johan Bakayoko, Hirving Lozano als Ricardo Pepi een penalty nemen. Bosz noemde dat moment toen "een beetje gênant".
In aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen Arsenal zei Bosz dat hij de spelers de afspraken rond de strafschoppennemers nog eens heeft verduidelijkt. "We hebben een volgorde. De speler die het hoogst op de lijst staat en op dat moment in het veld staat, neemt de penalty."
Luuk de Jong is de eerste strafschopnemer. Tegen NEC benutte hij er eentje. Toen PSV een tweede penalty kreeg, was hij al gewisseld. Verdediger André Ramalho liep uiteindelijk naar Bakayoko, Lozano en Pepi toe en vertelde hen dat Pepi de strafschop moest nemen, zoals de technische staf hem had duidelijk gemaakt. Pepi faalde niet.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
3 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
10 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
20 uur geleden