Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Bosz laat 'beetje gênant' penaltymoment achter zich

PSV-trainer Bosz laat 'beetje gênant' penaltymoment achter zich

LONDEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz verwacht dit seizoen geen geruzie meer tussen spelers van PSV als er een strafschop moet worden genomen. In de slotfase van de competitiewedstrijd tegen NEC (4-0) wilde zowel Johan Bakayoko, Hirving Lozano als Ricardo Pepi een penalty nemen. Bosz noemde dat moment toen "een beetje gênant".

In aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen Arsenal zei Bosz dat hij de spelers de afspraken rond de strafschoppennemers nog eens heeft verduidelijkt. "We hebben een volgorde. De speler die het hoogst op de lijst staat en op dat moment in het veld staat, neemt de penalty."

Luuk de Jong is de eerste strafschopnemer. Tegen NEC benutte hij er eentje. Toen PSV een tweede penalty kreeg, was hij al gewisseld. Verdediger André Ramalho liep uiteindelijk naar Bakayoko, Lozano en Pepi toe en vertelde hen dat Pepi de strafschop moest nemen, zoals de technische staf hem had duidelijk gemaakt. Pepi faalde niet.

Meer uit Voetbal

Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

27 minuten geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

28 minuten geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

1 uur geleden
'Herdenkingsmoment' bij Fortuna voor eerste wedstrijd nieuwe jaar

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.

2 uur geleden
PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

6 uur geleden
Groot deel nationale voetbalsters krijgt minder dan 20.000 dollar

MANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.

7 uur geleden
Bondscoach België teruggefloten na kritiek op Club Brugge

TUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.

7 uur geleden