Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Bosz heeft nog geen last van 'kampioenskriebels'

PSV-trainer Bosz heeft nog geen last van 'kampioenskriebels'

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft in aanloop naar de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen van donderdag nog geen last van 'kampioenskriebels'. Als de Eindhovenaren winnen en Feyenoord verspeelt later op de avond punten bij Go Ahead Eagles, is de 25e landstitel voor PSV een feit.

"Voor mij is het 'gewoon' een wedstrijd tegen sc Heerenveen, die wij willen winnen", aldus Bosz op een persconferentie. "Ik probeer het te benaderen zoals we dat iedere week gedaan hebben. Dit seizoen heeft aangetoond dat dit een prima manier van werken is. Wij kunnen alleen onze eigen wedstrijd winnen, daarna moeten we afwachten. Ik vind het sowieso een uitdaging om de laatste vier wedstrijden te winnen, daar gaan we alles aan doen. Als je op 93 punten kan eindigen, is dat een fantastische uitdaging. Daar gaan we voor."

PSV mist verdediger Sergiño Dest, die een zware knieblessure heeft opgelopen. "Mauro Júnior en Patrick van Aanholt kunnen beiden de blessure van Sergiño opvangen", gaf Bosz aan. De koploper heeft wel weer de beschikking over de van blessures herstelde Ismael Saibari en Ricardo Pepi.

Meer uit Voetbal

Infantino is 'zeer bedroefd' om dood van voetballer De Miguel

ZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.

20 minuten geleden
Spaanse media: politie begint onderzoek naar dood van voetballer

MADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz geschokt door dood Spanjaard De Miguel

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

3 uur geleden
PSV-coach Bosz houdt basisplaats Pepi tegen Brugge voor mogelijk

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.

4 uur geleden
Minuut stilte voor Europese wedstrijden om overleden De Miguel

ZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

4 uur geleden
Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

23 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

1 dag geleden