PSV-trainer Bosz 'genoot' van Excelsior bij gelukkige bekerzege
EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz was na afloop vol lof over Excelsior. Zijn team had de Rotterdammers in de achtste finales van de strijd om de KNVB-beker pas na verlenging verslagen. "Ik heb van ze genoten. Het zijn jongens die een divisie lager spelen, maar wel met de volle inzet", zei Bosz na de 5-4-overwinning.
Zijn ploeg had in de reguliere speeltijd in de slotminuten nog een 3-1-achterstand weggewerkt en daarmee een verlenging afgedwongen. "Ik ga de wedstrijd eerst goed analyseren voordat ik daar wat over zeg. Wat we in ieder geval meenemen is hoe het niet moet. We hebben veel meters moeten maken. Dat is niet de bedoeling, zeker niet met ons drukke speelschema", spaarde hij zijn eigen team.
"Wij moeten zo'n wedstrijd, met alle respect, in een vroegtijdig stadium beslissen. Dat gebeurde niet omdat we voetballend geen vuist konden maken en weer twee tegengoals kregen uit spelhervattingen. We zijn gelukkig in de laatste seconde ontsnapt."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2. Daardoor komt Milan op 31 punten, evenveel als Napoli, dat op bezoek gaat bij Udinese. Internazionale, derde met 30 punten, speelt nog een uitwedstrijd tegen Genoa.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.
2 uur geledenVALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.
2 uur geledenSAN SEBASTIĆN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
15 uur geleden