PSV-trainer Bosz denkt dat Bakayoko tegen Dortmund kan spelen
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz denkt dat hij dinsdag in de achtste finales van de Champions League weer kan beschikken over Johan Bakayoko. De Belgische buitenspeler miste vrijdag de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo omdat hij ziek was.
"Johan gaat zo meteen meetrainen. Dan kijken we hoe fit hij is en of hij morgen kan starten", aldus Bosz op een persconferentie in het Philips-stadion. "Johan is niet zo lang ziek geweest. Daarom valt het hopelijk mee."
Bakayoko verscheen om 15.00 uur op het trainingsveld, net als de onlangs van een blessure teruggekeerde verdediger Armel Bella-Kotchap. Noa Lang en Guus Til ontbraken op sportcomplex De Herdgang, waar alleen het eerste kwartier van de oefensessie openbaar was voor journalisten. Beide spelers zijn nog geblesseerd.
Beste vorm
Ismael Saibari kreeg tegen Heracles Almelo rust om rugklachten. De middenvelder is tegen Dortmund weer inzetbaar.
"We hebben langzaam iedereen weer fit en groeien weer toe naar onze beste vorm. Het ziet er goed uit", zei Bosz.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
14 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
15 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
17 uur geleden