PSV-trainer Bosz denkt dat Bakayoko tegen Dortmund kan spelen
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz denkt dat hij dinsdag in de achtste finales van de Champions League weer kan beschikken over Johan Bakayoko. De Belgische buitenspeler miste vrijdag de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo omdat hij ziek was.
"Johan gaat zo meteen meetrainen. Dan kijken we hoe fit hij is en of hij morgen kan starten", aldus Bosz op een persconferentie in het Philips-stadion. "Johan is niet zo lang ziek geweest. Daarom valt het hopelijk mee."
Bakayoko verscheen om 15.00 uur op het trainingsveld, net als de onlangs van een blessure teruggekeerde verdediger Armel Bella-Kotchap. Noa Lang en Guus Til ontbraken op sportcomplex De Herdgang, waar alleen het eerste kwartier van de oefensessie openbaar was voor journalisten. Beide spelers zijn nog geblesseerd.
Beste vorm
Ismael Saibari kreeg tegen Heracles Almelo rust om rugklachten. De middenvelder is tegen Dortmund weer inzetbaar.
"We hebben langzaam iedereen weer fit en groeien weer toe naar onze beste vorm. Het ziet er goed uit", zei Bosz.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
29 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
2 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
4 uur geleden