PSV-trainer Bosz denkt dat Bakayoko tegen Dortmund kan spelen
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz denkt dat hij dinsdag in de achtste finales van de Champions League weer kan beschikken over Johan Bakayoko. De Belgische buitenspeler miste vrijdag de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo omdat hij ziek was.
"Johan gaat zo meteen meetrainen. Dan kijken we hoe fit hij is en of hij morgen kan starten", aldus Bosz op een persconferentie in het Philips-stadion. "Johan is niet zo lang ziek geweest. Daarom valt het hopelijk mee."
Bakayoko verscheen om 15.00 uur op het trainingsveld, net als de onlangs van een blessure teruggekeerde verdediger Armel Bella-Kotchap. Noa Lang en Guus Til ontbraken op sportcomplex De Herdgang, waar alleen het eerste kwartier van de oefensessie openbaar was voor journalisten. Beide spelers zijn nog geblesseerd.
Beste vorm
Ismael Saibari kreeg tegen Heracles Almelo rust om rugklachten. De middenvelder is tegen Dortmund weer inzetbaar.
"We hebben langzaam iedereen weer fit en groeien weer toe naar onze beste vorm. Het ziet er goed uit", zei Bosz.
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
2 minuten geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
43 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
4 uur geleden