PSV-trainer Bosz denkt dat Bakayoko tegen Dortmund kan spelen
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz denkt dat hij dinsdag in de achtste finales van de Champions League weer kan beschikken over Johan Bakayoko. De Belgische buitenspeler miste vrijdag de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo omdat hij ziek was.
"Johan gaat zo meteen meetrainen. Dan kijken we hoe fit hij is en of hij morgen kan starten", aldus Bosz op een persconferentie in het Philips-stadion. "Johan is niet zo lang ziek geweest. Daarom valt het hopelijk mee."
Bakayoko verscheen om 15.00 uur op het trainingsveld, net als de onlangs van een blessure teruggekeerde verdediger Armel Bella-Kotchap. Noa Lang en Guus Til ontbraken op sportcomplex De Herdgang, waar alleen het eerste kwartier van de oefensessie openbaar was voor journalisten. Beide spelers zijn nog geblesseerd.
Beste vorm
Ismael Saibari kreeg tegen Heracles Almelo rust om rugklachten. De middenvelder is tegen Dortmund weer inzetbaar.
"We hebben langzaam iedereen weer fit en groeien weer toe naar onze beste vorm. Het ziet er goed uit", zei Bosz.
Meer uit Voetbal
LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
51 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
57 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creƫren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
57 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
57 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
57 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
57 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste oefenwedstrijd voor het WK op het nippertje gewonnen. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman versloeg Oezbekistan (2-1) in een leeg Icahn Stadium in New York.
3 uur geleden