PSV tegen FC Kopenhagen zonder Boscagli
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan donderdag in de thuiswedstrijd tegen FC Kopenhagen in de achtste finales van de Conference League niet beschikken over Olivier Boscagli. De Franse centrale verdediger is ziek en ontbreekt in de selectie van trainer Roger Schmidt. Armando Obispo neemt zijn plek over.
In vergelijking met de ontmoeting met Heracles Almelo van zondag (3-1) is er nog één wijziging in het basisteam van PSV. Cody Gakpo is fit genoeg om vanaf het begin mee te doen. Eran Zahavi start op de bank.
Bij FC Kopenhagen is voormalig Ajax-speler Nicolai Boilesen aanvoerder.
Opstellingen:
PSV: Drommel; Mauro Júnior, Teze, Obispo en Max; Sangaré, Gutiérrez, Veerman en Madueke, Götze en Gakpo.
FC Kopenhagen: Grabara; Ankersen, Vavro, Boilesen en Kristiansen; Stage, Lerager en Falk; Johannesson, Pep Biel en Bøving.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
6 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
7 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
7 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
8 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
18 uur geleden