Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV tegen Ajax nog zonder aanvallers Vinícius en Madueke

PSV tegen Ajax nog zonder aanvallers Vinícius en Madueke

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de topper tegen Ajax nog niet beschikken over Carlos Vinícius en Noni Madueke. Beide aanvallers zijn nog geblesseerd. Trainer Roger Schmidt mist verder verdediger André Ramalho en middenvelders Ryan Thomas en Ibrahim Sangaré.

Tegen FC Groningen startte zondag Maximiliano Romero in de punt van de aanval bij PSV. Eran Zahavi ontbrak toen. De Israëliër maakte donderdag in de bekerwedstrijd tegen Telstar (2-1) zijn rentree en zou tegen Ajax vanaf het begin mee kunnen doen.

PSV begint de wedstrijd tegen Ajax als koploper van de Eredivisie, met 1 punt voorsprong op de Amsterdammers. "Van het begin- tot het eindsignaal moeten wij volledig geconcentreerd zijn. We moeten al onze wapens en kwaliteiten gebruiken. We weten dat we kunnen winnen", kijkt Schmidt met vertrouwen vooruit.

Johan Cruijff Schaal

PSV won aan het begin van het seizoen met 4-0 van Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal. In oktober was Ajax in de competitie juist met 5-0 te sterk. Schmidt: "Natuurlijk is het vervelend dat we dat duel met die cijfers verloren, maar dat moeten we nu loslaten. We zaten er toen niet lekker in. We verloren belangrijke spelers zoals Cody Gakpo en Madueke in de wedstrijd ervoor tegen Monaco. Hierdoor moesten we improviseren."

Schmidt is tevreden over de inbreng van de onlangs aangetrokken Joey Veerman, die donderdag in de bekerwedstrijd tegen Telstar (2-1) scoorde. "Hij is een slimme jongen en integreert snel", aldus de trainer, die ervan baalt dat PSV de thuiswedstrijd tegen Ajax, net als vorig seizoen, voor lege tribunes moet spelen. "Je hebt een voordeel als je in je eigen stadion speelt met publiek. Helaas is dat nog niet toegestaan."

Meer uit Voetbal

Galatasaray verspeelt ruime voorsprong en ontsnapt in verlenging

TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).

5 uur geleden
Real Madrid naar achtste finale van Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).

5 uur geleden
Como meldt blessure en operatie voor aanvaller Addai

COMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.

6 uur geleden
Geblesseerde topscorer Mbappé mist komende duels van Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.

6 uur geleden
De Roon met Atalanta naar achtste finales Champions League

BERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.

8 uur geleden
Benfica gaat vergeefs in beroep en mist Prestianni tegen Real

MADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.

11 uur geleden
Bondscoach Veurink blijft scherp op sfeer na onthullingen Spitse

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.

11 uur geleden