Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV tegen Ajax nog zonder aanvallers Vinícius en Madueke

PSV tegen Ajax nog zonder aanvallers Vinícius en Madueke

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de topper tegen Ajax nog niet beschikken over Carlos Vinícius en Noni Madueke. Beide aanvallers zijn nog geblesseerd. Trainer Roger Schmidt mist verder verdediger André Ramalho en middenvelders Ryan Thomas en Ibrahim Sangaré.

Tegen FC Groningen startte zondag Maximiliano Romero in de punt van de aanval bij PSV. Eran Zahavi ontbrak toen. De Israëliër maakte donderdag in de bekerwedstrijd tegen Telstar (2-1) zijn rentree en zou tegen Ajax vanaf het begin mee kunnen doen.

PSV begint de wedstrijd tegen Ajax als koploper van de Eredivisie, met 1 punt voorsprong op de Amsterdammers. "Van het begin- tot het eindsignaal moeten wij volledig geconcentreerd zijn. We moeten al onze wapens en kwaliteiten gebruiken. We weten dat we kunnen winnen", kijkt Schmidt met vertrouwen vooruit.

Johan Cruijff Schaal

PSV won aan het begin van het seizoen met 4-0 van Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal. In oktober was Ajax in de competitie juist met 5-0 te sterk. Schmidt: "Natuurlijk is het vervelend dat we dat duel met die cijfers verloren, maar dat moeten we nu loslaten. We zaten er toen niet lekker in. We verloren belangrijke spelers zoals Cody Gakpo en Madueke in de wedstrijd ervoor tegen Monaco. Hierdoor moesten we improviseren."

Schmidt is tevreden over de inbreng van de onlangs aangetrokken Joey Veerman, die donderdag in de bekerwedstrijd tegen Telstar (2-1) scoorde. "Hij is een slimme jongen en integreert snel", aldus de trainer, die ervan baalt dat PSV de thuiswedstrijd tegen Ajax, net als vorig seizoen, voor lege tribunes moet spelen. "Je hebt een voordeel als je in je eigen stadion speelt met publiek. Helaas is dat nog niet toegestaan."

Meer uit Voetbal

Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

58 minuten geleden
Real Madrid maanden zonder geblesseerde verdediger Militão

MADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.

59 minuten geleden
Belgische oud-voetballer De Boeck overleden na hersenbloeding

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.

7 uur geleden
Vrouw krijgt 4 jaar cel voor afpersen voetballer Son Heung-min

SEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.

7 uur geleden
Real Madrid verder achterop bij Barcelona na verlies tegen Celta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.

16 uur geleden
Napoli herovert koppositie in Serie A door zege op Juventus

NAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.

17 uur geleden
Voetbalsters Ajax veel te sterk voor FC Utrecht: 8-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.

21 uur geleden