Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV tegen Ajax nog zonder aanvallers Vinícius en Madueke

PSV tegen Ajax nog zonder aanvallers Vinícius en Madueke

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de topper tegen Ajax nog niet beschikken over Carlos Vinícius en Noni Madueke. Beide aanvallers zijn nog geblesseerd. Trainer Roger Schmidt mist verder verdediger André Ramalho en middenvelders Ryan Thomas en Ibrahim Sangaré.

Tegen FC Groningen startte zondag Maximiliano Romero in de punt van de aanval bij PSV. Eran Zahavi ontbrak toen. De Israëliër maakte donderdag in de bekerwedstrijd tegen Telstar (2-1) zijn rentree en zou tegen Ajax vanaf het begin mee kunnen doen.

PSV begint de wedstrijd tegen Ajax als koploper van de Eredivisie, met 1 punt voorsprong op de Amsterdammers. "Van het begin- tot het eindsignaal moeten wij volledig geconcentreerd zijn. We moeten al onze wapens en kwaliteiten gebruiken. We weten dat we kunnen winnen", kijkt Schmidt met vertrouwen vooruit.

Johan Cruijff Schaal

PSV won aan het begin van het seizoen met 4-0 van Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal. In oktober was Ajax in de competitie juist met 5-0 te sterk. Schmidt: "Natuurlijk is het vervelend dat we dat duel met die cijfers verloren, maar dat moeten we nu loslaten. We zaten er toen niet lekker in. We verloren belangrijke spelers zoals Cody Gakpo en Madueke in de wedstrijd ervoor tegen Monaco. Hierdoor moesten we improviseren."

Schmidt is tevreden over de inbreng van de onlangs aangetrokken Joey Veerman, die donderdag in de bekerwedstrijd tegen Telstar (2-1) scoorde. "Hij is een slimme jongen en integreert snel", aldus de trainer, die ervan baalt dat PSV de thuiswedstrijd tegen Ajax, net als vorig seizoen, voor lege tribunes moet spelen. "Je hebt een voordeel als je in je eigen stadion speelt met publiek. Helaas is dat nog niet toegestaan."

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

6 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

6 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

7 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

8 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

9 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

11 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

11 uur geleden