Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-talent Ihattaren: de lach is terug, 'Mo' is back

PSV-talent Ihattaren: de lach is terug, 'Mo' is back

EINDHOVEN (ANP) - PSV-middenvelder Mohamed Ihattaren wist na zijn prachtige doelpunt in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (2-1) uit blijdschap even niet waar hij het zoeken moest. Uiteindelijk liep de getalenteerde tiener naar de bank om met name zijn coach Roger Schmidt in zijn vreugde te betrekken.

"Ik ging inderdaad in het bijzonder naar de trainer toe", legde hij hij FOX Sports uit. "Ik wilde hem bedanken. Hij praat heel veel met mij. Hij houdt me gewoon scherp. Elke training weer moet ik van hem 100 procent geven. Hij laat me echt zien hoe het leven van een prof eruitziet, ook buiten het veld. Goed eten, goed slapen, dat soort dingen."

Schmidt had in het begin van het seizoen, toen Ihattaren fysiek en mentaal niet in orde was, wat problemen met hem. Eind vorige maand nog besloot de Duitse coach hem wegens oververmoeidheid enkele duels met rust te laten. Ihattaren kreeg echter wel de nodige individuele trainingsarbeid om aan te sterken.

"Hij is heel hard voor me geweest, maar ook heel eerlijk", erkende Ihattaren. "Hij zei onder meer tegen mij: 'ik heb je vorig seizoen gevolgd, laat het nu ook onder mij zien'. Ik denk wel dat ik het nu heb laten zien. Ik heb een tijdje in een dip gezeten, maar dat is verleden tijd. De lach is terug, Mo is back."

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

44 minuten geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

11 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

12 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

13 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

17 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

19 uur geleden
KNVB-directeur: onwijs vervelend om tegenover NAC te staan

UTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.

22 uur geleden