PSV-talent Ihattaren: de lach is terug, 'Mo' is back
EINDHOVEN (ANP) - PSV-middenvelder Mohamed Ihattaren wist na zijn prachtige doelpunt in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (2-1) uit blijdschap even niet waar hij het zoeken moest. Uiteindelijk liep de getalenteerde tiener naar de bank om met name zijn coach Roger Schmidt in zijn vreugde te betrekken.
"Ik ging inderdaad in het bijzonder naar de trainer toe", legde hij hij FOX Sports uit. "Ik wilde hem bedanken. Hij praat heel veel met mij. Hij houdt me gewoon scherp. Elke training weer moet ik van hem 100 procent geven. Hij laat me echt zien hoe het leven van een prof eruitziet, ook buiten het veld. Goed eten, goed slapen, dat soort dingen."
Schmidt had in het begin van het seizoen, toen Ihattaren fysiek en mentaal niet in orde was, wat problemen met hem. Eind vorige maand nog besloot de Duitse coach hem wegens oververmoeidheid enkele duels met rust te laten. Ihattaren kreeg echter wel de nodige individuele trainingsarbeid om aan te sterken.
"Hij is heel hard voor me geweest, maar ook heel eerlijk", erkende Ihattaren. "Hij zei onder meer tegen mij: 'ik heb je vorig seizoen gevolgd, laat het nu ook onder mij zien'. Ik denk wel dat ik het nu heb laten zien. Ik heb een tijdje in een dip gezeten, maar dat is verleden tijd. De lach is terug, Mo is back."
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - Bij het Eredivisieduel tussen SC Cambuur en FC Twente is zondag geen uitpubliek welkom na het vuurwerkgeweld van Feyenoord-fans in Leeuwarden. Daarbij vielen afgelopen zondag zeven gewonden.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Supportersgroep Rotterdam Radicals van Feyenoord vindt dat het vuurwerkgeweld tijdens het uitduel met SC Cambuur zondag wel meeviel. "Mensen op het thuisvak inhaleren wat rook, horen wat knalletjes. Een enkeling zal inderdaad een stukje vuurwerk tegen zich aan hebben gekregen. Ga je niet dood van hoor", schrijft het onderdeel van de harde kern op sociale media. Bij de grootschalige vuurwerkactie raakten zeven toeschouwers van Cambuur gewond.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de eerste speelronde van de Premier League gewonnen bij Fulham. In de West-Londense derby in Craven Cottage werd het 3-2 voor de bezoekers. Door de overwinning staat Chelsea na één speelronde zesde in de Engelse competitie.
15 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft maandagavond drie keer gescoord in de openingswedstrijd van zijn club AS Roma in de Italiaanse competitie. Mede dankzij de doelpunten van de Oranje-international won Roma thuis met 4-0 van Fiorentina en gaat de club na één speelronde aan de leiding in de Serie A.
16 uur geledenBOLOGNA (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor, Danilho Doekhi en Tijjani Noslin zijn maandagavond met Lazio goed begonnen aan de Italiaanse competitie. Bij Bologna wonnen ze met hun club uit Rome met 1-0.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft zich versterkt met de IJslandse linksbuiten Ágúst Orri Thorsteinsson. Dat heeft de Rotterdamse club maandagavond bekendgemaakt. De 21-jarige voetballer komt over van Breidablik, de huidige nummer 4 van de IJslandse competitie. Hij heeft in Rotterdam getekend tot de zomer van 2029.
18 uur geledenBODØ (ANP) - NEC is zonder de zieke Turkse vleugelspeler Emre Mor afgereisd naar Noorwegen voor de ontmoeting met Bodø/Glimt in de play-offs voor de Champions League. Dat meldt de club maandag op de eigen site. Dinsdag moet NEC boven de poolcirkel proberen een 3-1-achterstand uit de heenwedstrijd te compenseren.
18 uur geleden