PSV-talent Ihattaren: de lach is terug, 'Mo' is back
EINDHOVEN (ANP) - PSV-middenvelder Mohamed Ihattaren wist na zijn prachtige doelpunt in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (2-1) uit blijdschap even niet waar hij het zoeken moest. Uiteindelijk liep de getalenteerde tiener naar de bank om met name zijn coach Roger Schmidt in zijn vreugde te betrekken.
"Ik ging inderdaad in het bijzonder naar de trainer toe", legde hij hij FOX Sports uit. "Ik wilde hem bedanken. Hij praat heel veel met mij. Hij houdt me gewoon scherp. Elke training weer moet ik van hem 100 procent geven. Hij laat me echt zien hoe het leven van een prof eruitziet, ook buiten het veld. Goed eten, goed slapen, dat soort dingen."
Schmidt had in het begin van het seizoen, toen Ihattaren fysiek en mentaal niet in orde was, wat problemen met hem. Eind vorige maand nog besloot de Duitse coach hem wegens oververmoeidheid enkele duels met rust te laten. Ihattaren kreeg echter wel de nodige individuele trainingsarbeid om aan te sterken.
"Hij is heel hard voor me geweest, maar ook heel eerlijk", erkende Ihattaren. "Hij zei onder meer tegen mij: 'ik heb je vorig seizoen gevolgd, laat het nu ook onder mij zien'. Ik denk wel dat ik het nu heb laten zien. Ik heb een tijdje in een dip gezeten, maar dat is verleden tijd. De lach is terug, Mo is back."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
12 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.
59 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.
1 uur geledenJAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
16 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
17 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
17 uur geleden