PSV strijdt tegen Monaco voor plek in play-offs Champions League
EINDHOVEN (ANP) - PSV wil zich dinsdag plaatsen voor de play-offs van de Champions League. De Eindhovenaren nemen het vanaf 20.30 uur in het Philips-stadion op tegen AS Monaco, de nummer 3 uit de Franse competitie van vorig seizoen.
De eerste wedstrijd tussen beide clubs eindigde vorige week in 1-1. Joey Veerman zette PSV voor rust op voorsprong, waarna Axel Disasi in de 80e minuut voor de gelijkmaker zorgde.
PSV-trainer Ruud van Nistelrooij heeft tegen Monaco weer de beschikking over Ibrahim Sangaré. De Ivoriaanse middenvelder viel in het eerste duel uit met vermoeidheidsklachten. In de competitiewedstrijd tegen FC Emmen (4-1) kreeg Sangaré zaterdag rust met het oog op het duel van dinsdag.
De winnaar van de ontmoeting tussen PSV en AS Monaco neemt het in de play-offs op tegen Union uit België of de Schotse club Rangers FC, waar Giovanni van Bronckhorst trainer is. Union won de eerste wedstrijd met 2-0. PSV strandde vorig seizoen in de play-offs tegen Benfica, waardoor het deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League misliep.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
10 uur geleden