PSV strijdt tegen Monaco voor plek in play-offs Champions League
EINDHOVEN (ANP) - PSV wil zich dinsdag plaatsen voor de play-offs van de Champions League. De Eindhovenaren nemen het vanaf 20.30 uur in het Philips-stadion op tegen AS Monaco, de nummer 3 uit de Franse competitie van vorig seizoen.
De eerste wedstrijd tussen beide clubs eindigde vorige week in 1-1. Joey Veerman zette PSV voor rust op voorsprong, waarna Axel Disasi in de 80e minuut voor de gelijkmaker zorgde.
PSV-trainer Ruud van Nistelrooij heeft tegen Monaco weer de beschikking over Ibrahim Sangaré. De Ivoriaanse middenvelder viel in het eerste duel uit met vermoeidheidsklachten. In de competitiewedstrijd tegen FC Emmen (4-1) kreeg Sangaré zaterdag rust met het oog op het duel van dinsdag.
De winnaar van de ontmoeting tussen PSV en AS Monaco neemt het in de play-offs op tegen Union uit België of de Schotse club Rangers FC, waar Giovanni van Bronckhorst trainer is. Union won de eerste wedstrijd met 2-0. PSV strandde vorig seizoen in de play-offs tegen Benfica, waardoor het deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League misliep.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
12 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
14 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
16 uur geleden