PSV strijdt met Dortmund voor plek in kwartfinale Champions League
DORTMUND (ANP) - PSV kan zich voor het eerst sinds het seizoen 2006/2007 plaatsen voor de kwartfinales van de Champions League. Het elftal van trainer Peter Bosz neemt het vanaf 21.00 uur in het Signal Iduna Park op tegen Borussia Dortmund. De eerste ontmoeting in Eindhoven eindigde drie weken geleden onbeslist: 1-1.
Joey Veerman hoopt op tijd fit te zijn om mee te kunnen doen. De middenvelder ontbrak de laatste twee competitieduels met een blessure, maar zit weer bij de selectie en deed dinsdag mee aan de afsluitende training. Ismael Saibari ontbreekt wel bij PSV met een blessure.
Dortmund mist Nico Schlotterbeck. De centrale verdediger kreeg in het Philips-stadion een gele kaart en is geschorst. Mats Hummels vervangt hem naar alle waarschijnlijkheid.
PSV stond in de seizoenen 1992/1993, 2004/2005 en 2006/2007 bij de laatste acht clubs in de Champions League, het toernooi dat de Europa Cup 1 opvolgde. Als PSV de kwartfinales bereikt, levert dat de club 10,6 miljoen euro op. De totale inkomsten dit seizoen uit de Champions League zouden daarmee in de buurt komen van de 70 miljoen.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
34 minuten geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
48 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
3 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
13 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
13 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
14 uur geleden