PSV steunt op boarding actie zieke perschef voor stamceldonatie
EINDHOVEN (ANP) - PSV gaat zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen gedurende het hele duel aandacht vragen voor stamceldonatie. Dat doet de Eindhovense club om de zieke perschef Thijs Slegers te helpen met het verspreiden van zijn boodschap. Alle partners en sponsors hebben hun plek op de boarding afgestaan.
"Sinds Slegers te weten is gekomen dat de doktoren niets meer voor hem kunnen betekenen, doet hij er alles aan om zo veel mogelijk nieuwe donoren te werven. PSV steunt Thijs hier volledig in", aldus PSV. "Met het inzetten van de led-borden in en rond het stadion hoopt PSV nog meer aandacht te vragen voor zijn boodschap."
Oud-journalist Slegers (46), die sinds 2016 manager mediazaken bij PSV is, werd een paar jaar geleden getroffen door leukemie. Vorige week maakte hij bekend dat de artsen hem niet meer kunnen helpen en dat hij niet meer beter wordt.
PSV - FC Groningen begint zaterdag om 20.00 uur.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.
8 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten met een gelijkspel tegen het gedegradeerde NAC Breda. Het duel in Alkmaar eindigde in 3-3. AZ won eerder de KNVB-beker en is daardoor al zeker van deelname aan de Europa League.
11 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich voor het eerst geplaatst voor de Champions League. De Nijmegenaren wonnen op de laatste speeldag in de Eredivisie met 2-1 van Go Ahead Eagles en profiteerden van de ruime nederlaag van FC Twente bij PSV (5-1). NEC eindigde als derde en stroomt in de Champions League in de derde voorronde in.
12 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - FC Twente is het niet gelukt zich te plaatsen voor de voorronde van de Champions League. De Enschedeƫrs verspeelden op de slotdag van de Eredivisie de derde plaats. Landskampioen PSV was in het Philips Stadion met 5-1 te sterk en kwam daarmee dit seizoen uit op 101 doelpunten in de competitie.
13 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten op de zesde plaats, goed voor een thuisduel in de play-offs om Europees voetbal. De formatie van de afscheidnemende trainer Ron Jans was in de eigen Galgenwaard met 2-0 te sterk voor middenmoter Fortuna Sittard.
14 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Voor Ajax is het seizoen na de laatste speelronde van de Eredivisie nog niet voorbij. De club uit de hoofdstad kwam in de uitwedstrijd tegen SC Heerenveen niet verder dan een gelijkspel (0-0) en neemt als nummer 5 van de eindklassering deel aan de play-offs om een plek in de voorronden van de Conference League.
15 minuten geledenPISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.
2 uur geleden