PSV steunt op boarding actie zieke perschef voor stamceldonatie
EINDHOVEN (ANP) - PSV gaat zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen gedurende het hele duel aandacht vragen voor stamceldonatie. Dat doet de Eindhovense club om de zieke perschef Thijs Slegers te helpen met het verspreiden van zijn boodschap. Alle partners en sponsors hebben hun plek op de boarding afgestaan.
"Sinds Slegers te weten is gekomen dat de doktoren niets meer voor hem kunnen betekenen, doet hij er alles aan om zo veel mogelijk nieuwe donoren te werven. PSV steunt Thijs hier volledig in", aldus PSV. "Met het inzetten van de led-borden in en rond het stadion hoopt PSV nog meer aandacht te vragen voor zijn boodschap."
Oud-journalist Slegers (46), die sinds 2016 manager mediazaken bij PSV is, werd een paar jaar geleden getroffen door leukemie. Vorige week maakte hij bekend dat de artsen hem niet meer kunnen helpen en dat hij niet meer beter wordt.
PSV - FC Groningen begint zaterdag om 20.00 uur.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
8 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
10 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
18 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
18 uur geleden