PSV stemt trainer Van Nistelrooij zeer tevreden
EINDHOVEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij was een tevreden trainer na de ruime zege van PSV op FC Utrecht (6-1). "Na die nederlaag tegen SC Cambuur hebben we nu vier duels in anderhalve week gewonnen", zei hij. "Dat doet me goed."
PSV won na de nederlaag tegen SC Cambuur (3-0) van FC Zürich (1-5 en 5-0) en van SC Heerenveen (0-1). De Eindhovense club liet FC Utrecht volstrekt kansloos. Xavi Simons, Guus Til en de ingevallen Anwar El Ghazi scoorden elk tweemaal. "Het is nu zaak dat we dit om de drie dagen blijven laten zien", zei Van Nistelrooij bij ESPN. "Donderdag tegen Arsenal kunnen we onze borst weer nat maken."
"Maar ik ben nu erg tevreden", zei Van Nistelrooij. "We begonnen misschien wel met de sterkste ploeg voor nu. Guus Til scoort tweemaal als spits. Dat is fijn. En daarna kon ik lekker wisselen. Ook de invallers deden het goed. El Ghazi scoort tweemaal en Hoever bereidt die twee treffers voor. Dat is lekker."
Meer uit Voetbal
KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.
4 uur geledenGUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.
6 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.
10 uur geledenKINGSTON (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben zich voor het eerst geplaatst voor een WK. Ze hielden stand in het uitduel met Jamaica (0-0), de enige overgebleven concurrent voor een ticket voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
10 uur geledenSEVILLA (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal kan zich opmaken voor zijn dertiende WK op rij. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente speelde in Sevilla met 2-2 gelijk tegen Turkije in de laatste kwalificatiewedstrijd en plaatste zich als ongeslagen winnaar van groep E voor de eindronde van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Turkije zal als nummer 2 in maart in de play-offs deelname aan het WK moeten afdwingen.
16 uur geledenGLASGOW (ANP) - Schotland heeft zich dankzij een spectaculaire thuiszege op concurrent Denemarken geplaatst voor het WK voetbal. Dat wordt de eerste deelname voor het team sinds 1998. De 3-2 van Kieran Tierney op Hampden Park viel pas in de derde minuut van de blessuretijd. Kenny McLean besliste het duel vervolgens met een schot vanaf de middenlijn: 4-2.
16 uur geleden