Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV stemt trainer Van Nistelrooij zeer tevreden

PSV stemt trainer Van Nistelrooij zeer tevreden

EINDHOVEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij was een tevreden trainer na de ruime zege van PSV op FC Utrecht (6-1). "Na die nederlaag tegen SC Cambuur hebben we nu vier duels in anderhalve week gewonnen", zei hij. "Dat doet me goed."

PSV won na de nederlaag tegen SC Cambuur (3-0) van FC Zürich (1-5 en 5-0) en van SC Heerenveen (0-1). De Eindhovense club liet FC Utrecht volstrekt kansloos. Xavi Simons, Guus Til en de ingevallen Anwar El Ghazi scoorden elk tweemaal. "Het is nu zaak dat we dit om de drie dagen blijven laten zien", zei Van Nistelrooij bij ESPN. "Donderdag tegen Arsenal kunnen we onze borst weer nat maken."

"Maar ik ben nu erg tevreden", zei Van Nistelrooij. "We begonnen misschien wel met de sterkste ploeg voor nu. Guus Til scoort tweemaal als spits. Dat is fijn. En daarna kon ik lekker wisselen. Ook de invallers deden het goed. El Ghazi scoort tweemaal en Hoever bereidt die twee treffers voor. Dat is lekker."

Meer uit Voetbal

Deschamps vestigt record: bondscoach met meeste zeges op WK

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.

2 uur geleden
Marokkaanse international Salah-Eddine weg bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.

3 uur geleden
Bondscoach Ecuador stapt op na uitschakeling door Mexico

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.

3 uur geleden
NASA stuurt bal naar de maan als gastland VS het WK voetbal wint

NEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."

3 uur geleden
Panathinaikos bevestigt komst 79-voudig international De Vrij

ATHENE (ANP) - Panathinaikos heeft de komst van Stefan de Vrij bevestigd. De verdediger en 79-voudig international heeft een contract getekend van een jaar, meldde de Griekse voetbalclub op zijn website.

4 uur geleden
Gastland Mexico wint van Ecuador en houdt hoop op WK-stunt levend

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de hoop om als één van de drie gastlanden van het WK voetbal te stunten levend gehouden. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre won in de zestiende finales in een uitzinnig en volledig gevuld Mexico City Stadium overtuigend met 2-0 van Ecuador. Mexico is al sinds 2013 ongeslagen in het iconische stadion waar in 1970 en in 1986 de WK-finale werd gespeeld.

7 uur geleden
Lampard blijft coach van het gepromoveerde Coventry City

COVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.

14 uur geleden