Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV stemt trainer Van Nistelrooij zeer tevreden

PSV stemt trainer Van Nistelrooij zeer tevreden

EINDHOVEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij was een tevreden trainer na de ruime zege van PSV op FC Utrecht (6-1). "Na die nederlaag tegen SC Cambuur hebben we nu vier duels in anderhalve week gewonnen", zei hij. "Dat doet me goed."

PSV won na de nederlaag tegen SC Cambuur (3-0) van FC Zürich (1-5 en 5-0) en van SC Heerenveen (0-1). De Eindhovense club liet FC Utrecht volstrekt kansloos. Xavi Simons, Guus Til en de ingevallen Anwar El Ghazi scoorden elk tweemaal. "Het is nu zaak dat we dit om de drie dagen blijven laten zien", zei Van Nistelrooij bij ESPN. "Donderdag tegen Arsenal kunnen we onze borst weer nat maken."

"Maar ik ben nu erg tevreden", zei Van Nistelrooij. "We begonnen misschien wel met de sterkste ploeg voor nu. Guus Til scoort tweemaal als spits. Dat is fijn. En daarna kon ik lekker wisselen. Ook de invallers deden het goed. El Ghazi scoort tweemaal en Hoever bereidt die twee treffers voor. Dat is lekker."

Meer uit Voetbal

Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

1 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

2 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

2 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

4 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

15 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

16 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

16 uur geleden