PSV start voor derde wedstrijd op rij met dezelfde elf
HEERENVEEN (ANP) - PSV start voor de derde wedstrijd op rij met dezelfde elf spelers. Trainer Roger Schmidt geeft tegen sc Heerenveen (aftrap 16.45 uur) het vertrouwen aan de spelers die eerder deze week in Eindhoven met 2-0 wonnen van zowel Vitesse (competitie) als Sturm Graz (Europa League).
De Duitser wisselde in de eerste weken van het seizoen volop, maar heeft nu mede als gevolg van de nodige blessures weinig meer te kiezen. De Braziliaan Mauro Júnior start in het Abe Lenstra-stadion weer als linksback. Zijn landgenoot Carlos Vinícius staat in de punt van de aanval, met Bruma en Ritsu Doan op de vleugels. PSV komt bij winst op Heerenveen in punten weer op gelijke hoogte met koploper Ajax.
Bij Heerenveen, dat vorige week met 2-1 won van Willem II, keert Sven van Beek terug in de basis. Rodney Kongolo heeft een basisplaats als vervanger van de geschorste Anthony Musaba.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
26 minuten geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
13 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
15 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
17 uur geleden