PSV start voor derde wedstrijd op rij met dezelfde elf
HEERENVEEN (ANP) - PSV start voor de derde wedstrijd op rij met dezelfde elf spelers. Trainer Roger Schmidt geeft tegen sc Heerenveen (aftrap 16.45 uur) het vertrouwen aan de spelers die eerder deze week in Eindhoven met 2-0 wonnen van zowel Vitesse (competitie) als Sturm Graz (Europa League).
De Duitser wisselde in de eerste weken van het seizoen volop, maar heeft nu mede als gevolg van de nodige blessures weinig meer te kiezen. De Braziliaan Mauro Júnior start in het Abe Lenstra-stadion weer als linksback. Zijn landgenoot Carlos Vinícius staat in de punt van de aanval, met Bruma en Ritsu Doan op de vleugels. PSV komt bij winst op Heerenveen in punten weer op gelijke hoogte met koploper Ajax.
Bij Heerenveen, dat vorige week met 2-1 won van Willem II, keert Sven van Beek terug in de basis. Rodney Kongolo heeft een basisplaats als vervanger van de geschorste Anthony Musaba.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari heeft zondag officieel afscheid genomen van PSV. De 25-jarige spelmaker werd voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen FC Groningen luid toegezongen in het Philips Stadion. Saibari liep een ereronde om de fans te bedanken.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is na drie wedstrijden nog ongeslagen in de Eredivisie. De formatie van trainer Joseph Oosting was in de eigen Adelaarshorst met 3-1 te sterk voor het gepromoveerde ADO Den Haag.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen FC Groningen in de Eredivisie met Kodai Sano en Noah Fernandez in het basiselftal. De twee middenvelders nemen, in vergelijking met het uitduel met Excelsior van vorige week, de plaatsen in van Joey Veerman en Paul Wanner.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Inter Miami heeft ondanks een doelpunt van Lionel Messi voor de vijfde wedstrijd op rij niet weten te winnen. De formatie uit Florida ging in de Major League Soccer (MLS) voor eigen publiek met 2-1 onderuit tegen Toronto FC.
6 uur geledenDORTMUND (ANP) - Bayern München heeft de eerste prijs van het seizoen alweer binnen. De club uit Beieren versloeg Borussia Dortmund in de strijd om de Duitse Supercup (2-1).
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer José Mourinho is met een zwaarbevochten zege aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van Real Madrid begonnen. Invaller Carlos Espí maakte in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Espanyol het winnende doelpunt voor de bezoekers (1-2).
16 uur geledenZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.
18 uur geleden