PSV start voor derde wedstrijd op rij met dezelfde elf
HEERENVEEN (ANP) - PSV start voor de derde wedstrijd op rij met dezelfde elf spelers. Trainer Roger Schmidt geeft tegen sc Heerenveen (aftrap 16.45 uur) het vertrouwen aan de spelers die eerder deze week in Eindhoven met 2-0 wonnen van zowel Vitesse (competitie) als Sturm Graz (Europa League).
De Duitser wisselde in de eerste weken van het seizoen volop, maar heeft nu mede als gevolg van de nodige blessures weinig meer te kiezen. De Braziliaan Mauro Júnior start in het Abe Lenstra-stadion weer als linksback. Zijn landgenoot Carlos Vinícius staat in de punt van de aanval, met Bruma en Ritsu Doan op de vleugels. PSV komt bij winst op Heerenveen in punten weer op gelijke hoogte met koploper Ajax.
Bij Heerenveen, dat vorige week met 2-1 won van Willem II, keert Sven van Beek terug in de basis. Rodney Kongolo heeft een basisplaats als vervanger van de geschorste Anthony Musaba.
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
2 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
4 uur geleden