PSV start voor derde wedstrijd op rij met dezelfde elf
HEERENVEEN (ANP) - PSV start voor de derde wedstrijd op rij met dezelfde elf spelers. Trainer Roger Schmidt geeft tegen sc Heerenveen (aftrap 16.45 uur) het vertrouwen aan de spelers die eerder deze week in Eindhoven met 2-0 wonnen van zowel Vitesse (competitie) als Sturm Graz (Europa League).
De Duitser wisselde in de eerste weken van het seizoen volop, maar heeft nu mede als gevolg van de nodige blessures weinig meer te kiezen. De Braziliaan Mauro Júnior start in het Abe Lenstra-stadion weer als linksback. Zijn landgenoot Carlos Vinícius staat in de punt van de aanval, met Bruma en Ritsu Doan op de vleugels. PSV komt bij winst op Heerenveen in punten weer op gelijke hoogte met koploper Ajax.
Bij Heerenveen, dat vorige week met 2-1 won van Willem II, keert Sven van Beek terug in de basis. Rodney Kongolo heeft een basisplaats als vervanger van de geschorste Anthony Musaba.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden