PSV start tegen Fortuna met Sangaré, Gutiérrez op de bank
EINDHOVEN (ANP) - PSV start de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met Ibrahim Sangaré op het middenveld. De voetballer was in de vorige wedstrijd tegen Sparta geschorst en werd toen vervangen door Érick Gutiérrez. De Mexicaan zit nu weer op de bank.
De ploeg van coach Ruud van Nistelrooij kan bij een zege op de Limburgers het verschil met nummer 3 Ajax in de strijd om de tweede plaats achter Feyenoord vergroten naar acht punten. De wedstrijd van Ajax bij FC Groningen werd eerder zondag gestaakt.
Van Nistelrooij heeft verder voor dezelfde startopstelling gekozen. Naast Sangaré spelen Joey Veerman en Guus Til op het middenveld. Voorin beginnen Xavi Simons, Luuk de Jong en Johan Bakayoko. De verdediging wordt gevormd door Jordan Teze, André Ramalho, Jarrad Branthwaite en Patrick van Aanholt. Walter Benítez staat in het doel.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
43 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.
1 uur geledenOSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.
1 uur geledenALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.
2 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
4 uur geleden