PSV start met Zahavi als spits tegen Vitesse
ARNHEM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Eran Zahavi aan de uitwedstrijd tegen Vitesse. De spits krijgt opnieuw de voorkeur boven Carlos Vinícius, die weer fit is maar op de bank start.
Zahavi vormt in het Gelredome een voorhoede met Noni Madueke en Cody Gakpo. Jordan Teze krijgt in het hart van de defensie de voorkeur boven Armando Obispo.
Bij Vitesse keren Loïs Openda en Jacob Rasmussen terug van een schorsing. Zijn vervangen Tomas Hajek en Thomas Buitink, die woensdag nog met Vitesse aan het verloren bekerduel met Ajax (5-0) begonnen.
Zowel Vitesse als PSV heeft de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie verloren.
Opstellingen
Vitesse: Houwen; Dasa, Doekhi, Bazoer, Rasmussen en Wittek, Bero, Grbic en Tronstad; Frederiksen en Openda.
PSV: Drommel, Mwene, Teze, Boscagli en Mauro Júnior, Sangaré, Götze en Gutiérrez, Madueke, Zahavi en Gakpo.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
11 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
11 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
16 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
17 uur geleden