PSV start met verlies tegen Anderlecht, Feyenoord wint wel
EINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV heeft bij de start van de voorbereiding op het nieuwe Eredivisieseizoen een ruime nederlaag geleden. De Belgische topclub Anderlecht was met 0-3 te sterk voor de ploeg van trainer Peter Bosz.
Bosz liet onder anderen de pas 15-jarige Fabian Merién beginnen. Hij werd omringd door ervaren spelers als Luuk de Jong en Guus Til. Na rust kwamen onder anderen Joël Drommel, Olivier Boscagli en Jordan Teze in de ploeg. Zaterdag 13 juli oefent PSV tegen Club Brugge.
Feyenoord deed het beter dan PSV en versloeg FC Dordrecht met 4-0. Voor de Rotterdammers scoorden Calvin Stengs, Ayase Ueda, Bart Nieuwkoop en Ilias Sebaoui.
De nieuwe trainer Brian Priske had een basisplek ingeruimd voor onder anderen Jan Plug (19) en Antoni Milambo (19) en experimenteerde met een 3-4-3-formatie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
7 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
14 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden