Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV start met verlies tegen Anderlecht, Feyenoord wint wel

PSV start met verlies tegen Anderlecht, Feyenoord wint wel

EINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV heeft bij de start van de voorbereiding op het nieuwe Eredivisieseizoen een ruime nederlaag geleden. De Belgische topclub Anderlecht was met 0-3 te sterk voor de ploeg van trainer Peter Bosz.

Bosz liet onder anderen de pas 15-jarige Fabian Merién beginnen. Hij werd omringd door ervaren spelers als Luuk de Jong en Guus Til. Na rust kwamen onder anderen Joël Drommel, Olivier Boscagli en Jordan Teze in de ploeg. Zaterdag 13 juli oefent PSV tegen Club Brugge.

Feyenoord deed het beter dan PSV en versloeg FC Dordrecht met 4-0. Voor de Rotterdammers scoorden Calvin Stengs, Ayase Ueda, Bart Nieuwkoop en Ilias Sebaoui.

De nieuwe trainer Brian Priske had een basisplek ingeruimd voor onder anderen Jan Plug (19) en Antoni Milambo (19) en experimenteerde met een 3-4-3-formatie.

Meer uit Voetbal

Manchester City wint zonder Haaland nipt bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.

1 uur geleden
PSV op halve kracht ruim langs hekkensluiter Heracles

ALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.

1 uur geleden
Barcelona wint dankzij hattrick Lamine Yamal ruim van Villarreal

BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.

3 uur geleden
Van Dijk en Gakpo dragen bij aan doelpuntrijke zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.

3 uur geleden
VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

6 uur geleden
Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

22 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

23 uur geleden