PSV start met Teze en Veerman tegen Leicester City
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint om 18.45 uur met Jordan Teze en Joey Veerman aan de thuiswedstrijd tegen Leicester City in de kwartfinale van de Conference League. Zij vervangen de geblesseerde Olivier Boscagli en Noni Madueke.
Boscagli heeft vorige week in een duel met RKC Waalwijk een zware knieblessure opgelopen. Madueke kampt opnieuw met een spierblessure maar is zondag misschien alweer inzetbaar tijdens de bekerfinale tegen Ajax.
Mauro Júnior start als rechtsback, Philipp Max is de linksback van PSV voor het duel tegen Leicester. Yvon Mvogo verdedigt weer het doel van de thuisploeg.
Bij Leicester City ontbreek nog steeds de geblesseerde Jamie Vardy. Het eerste duel tussen PSV en Leicester City leverde vorige week geen winnaar op in Engeland (0-0).
Opstellingen:
PSV: Mvogo; Mauro Júnior, Teze, Ramalho en Max; Sangaré, Götze en Gutiérrez; Gakpo, Zahavi en Veerman.
Leicester City: Schmeichel; Ricardo Pereira, Fofana, Evans en Castagne; Maddison, Tielemans en Dewsbury-Hall; Albrighton, Iheanacho en Barnes.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
1 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
1 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
1 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
1 uur geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
4 uur geleden