PSV start met Teze en Veerman tegen Leicester City
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint om 18.45 uur met Jordan Teze en Joey Veerman aan de thuiswedstrijd tegen Leicester City in de kwartfinale van de Conference League. Zij vervangen de geblesseerde Olivier Boscagli en Noni Madueke.
Boscagli heeft vorige week in een duel met RKC Waalwijk een zware knieblessure opgelopen. Madueke kampt opnieuw met een spierblessure maar is zondag misschien alweer inzetbaar tijdens de bekerfinale tegen Ajax.
Mauro Júnior start als rechtsback, Philipp Max is de linksback van PSV voor het duel tegen Leicester. Yvon Mvogo verdedigt weer het doel van de thuisploeg.
Bij Leicester City ontbreek nog steeds de geblesseerde Jamie Vardy. Het eerste duel tussen PSV en Leicester City leverde vorige week geen winnaar op in Engeland (0-0).
Opstellingen:
PSV: Mvogo; Mauro Júnior, Teze, Ramalho en Max; Sangaré, Götze en Gutiérrez; Gakpo, Zahavi en Veerman.
Leicester City: Schmeichel; Ricardo Pereira, Fofana, Evans en Castagne; Maddison, Tielemans en Dewsbury-Hall; Albrighton, Iheanacho en Barnes.
Meer uit Voetbal
DAVOS (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze zomer de wereldbeker uitreiken aan de wereldkampioen na de finale van het WK voetbal. Dat zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens een paneldiscussie over het WK op het World Economic Forum in Davos.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is middenvelder Pedri een maand kwijt. De Spaanse international heeft een hamstringblessure opgelopen in de wedstrijd van woensdag tegen Slavia Praag in de Champions League.
3 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Real Madrid voert evenals vorig jaar de wereldranglijst aan van voetbalclubs met de meeste inkomsten. Bij de Spaanse voetbalclub kwam vorig seizoen bijna 1,2 miljard euro binnen, ondanks dat de club geen grote prijs won. FC Barcelona klom op de jaarlijks door Deloitte gepubliceerde Money League naar de tweede plaats met 975 miljoen euro, terwijl Bayern München de derde plaats inneemt met 861 miljoen euro.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich met een 2-0-thuiszege op Union Sint-Gillis verzekerd van een plek bij de laatste zestien in de Champions League. Bayern staat nu tweede met 18 punten en kan in de laatste speelronde, als het op bezoek gaat bij PSV in Eindhoven, niet meer buiten de top acht belanden. Dat betekent dat de ploeg van Vincent Kompany de tussenronde in februari mag overslaan en pas in maart weer in actie komt in de achtste finale.
17 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - PSV heeft in de Champions League nagelaten zich zo goed als zeker te plaatsen voor de tussenronde. De Eindhovenaren gingen kansloos onderuit bij Newcastle United (3-0) en zakten daardoor naar de 22e plaats met 8 punten. De nummers 9 tot en met 24 gaan naar de tussenronde.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.
19 uur geledenISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.
19 uur geleden