PSV start met Teze en Veerman tegen Leicester City
EINDHOVEN (ANP) - PSV begint om 18.45 uur met Jordan Teze en Joey Veerman aan de thuiswedstrijd tegen Leicester City in de kwartfinale van de Conference League. Zij vervangen de geblesseerde Olivier Boscagli en Noni Madueke.
Boscagli heeft vorige week in een duel met RKC Waalwijk een zware knieblessure opgelopen. Madueke kampt opnieuw met een spierblessure maar is zondag misschien alweer inzetbaar tijdens de bekerfinale tegen Ajax.
Mauro Júnior start als rechtsback, Philipp Max is de linksback van PSV voor het duel tegen Leicester. Yvon Mvogo verdedigt weer het doel van de thuisploeg.
Bij Leicester City ontbreek nog steeds de geblesseerde Jamie Vardy. Het eerste duel tussen PSV en Leicester City leverde vorige week geen winnaar op in Engeland (0-0).
Opstellingen:
PSV: Mvogo; Mauro Júnior, Teze, Ramalho en Max; Sangaré, Götze en Gutiérrez; Gakpo, Zahavi en Veerman.
Leicester City: Schmeichel; Ricardo Pereira, Fofana, Evans en Castagne; Maddison, Tielemans en Dewsbury-Hall; Albrighton, Iheanacho en Barnes.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.
49 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax met veel moeite gewonnen. De thuisploeg, afgelopen seizoen actief in de Eredivisie, zegevierde met 3-2. Pepijn Reulen maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - AZ heeft zijn foutloze reeks voortgezet met een nipte zege bij Fortuna Sittard. De formatie van trainer Leeroy Echteld won het matige duel in Limburg met 2-0. Fortuna speelde vrijwel de gehele wedstrijd met tien man, na een snelle rode kaart voor Ole Romeny.
3 uur geleden