PSV start met Pepi en Tillman tegen Heracles Almelo
EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi begint om 20.00 uur met PSV aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. De aanvaller vervangt Johan Bakayoko, die ziek is en niet bij de selectie van trainer Peter Bosz zit.
Pepi vormt een aanval met Luuk de Jong en Hirving Lozano. Malik Tillman krijgt op het middenveld de voorkeur boven Ismael Saibari. Joey Veerman en Jerdy Schouten zijn de andere middenvelders van PSV voor het duel met Heracles Almelo.
PSV is de koploper van de Eredivisie, met een voorsprong van 10 punten op Feyenoord. De club uit Eindhoven is al 37 duels op rij ongeslagen in de Eredivisie. PSV speelt komende dinsdag een thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund in de achtste finales van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
9 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
16 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden