PSV start met Pepi en Mauro Júnior tegen FC Twente
EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi en Mauro Júnior beginnen met PSV aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. De Amerikaanse spits krijgt de voorkeur boven Luuk de Jong, dei enige rust krijgt in aanloop naar het uitduel van dinsdag met Stade Brest in de Champions League. Mauro Júnior start op het middenveld en vervangt Guus Til, die zondag nog tweemaal scoorde tegen FC Utrecht. Trainer Peter Bosz laat Malik Tillman als aanvallende middenvelder spelen. Til zit op de bank als het duel om 20.00 uur begint.
Jerdy Schouten is terug in de selectie van PSV en kan net als Joey Veerman invallen. Schouten is sinds half oktober niet meer in actie gekomen. Bij FC Twente ontbreken doelman Lars Unnerstall en aanvaller Ricky van Wolfswinkel. Linksback Anass Salah-Eddine is wel op tijd fit. Przemyslaw Tyton verdedigt het doel van de bezoekers uit Enschede.
PSV voert de Eredivisie aan met een voorsprong van 6 punten op Ajax, dat zondag een uitduel met AZ speelt. FC Twente staat vijfde, met een achterstand van 11 punten op de kampioen uit Eindhoven.
Meer uit Voetbal
DALLAS (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in de derde groepswedstrijd van Argentinië opnieuw gescoord. Hij heeft zijn eigen record als topscorer aller tijden op WK's in Dallas aangescherpt tot negentien doelpunten.
5 minuten geledenMIAMI GARDENS (ANP) - Colombia gaat als eerste van groep K naar de laatste 32 van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Néstor Lorenzo speelde in de nacht van zaterdag op zondag in Miami Gardens voor tienduizenden eigen fans met 0-0 gelijk tegen Portugal. De Democratische Republiek Congo verraste door zich na een 3-1-zege op Oezbekistan als derde van de groep te plaatsen voor de zestiende finales.
3 uur geledenMIAMI GARDENS (ANP) - De Schotse bondscoach Steve Clarke stapt na de uitschakeling op het WK voetbal op. De Schotten hadden de afgelopen dagen nog even de hoop om als één van de beste nummers 3 door te gaan, maar ze werden ingehaald door andere landen. Schotland eindigde in een groep met Brazilië, Marokko en Haïti met 3 punten op de derde plaats.
3 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Engeland is als eerste van groep L door naar de zestiende finales op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel won in East Rutherford in de nacht van zaterdag op zondag met 2-0 van Panama. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden.
5 uur geledenTIJUANA (ANP) - Het nationale elftal van Iran is in het Mexicaanse Tijuana in afwachting van het vervolg voor het land op het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Amir Ghalenoei eindigde met 3 punten als derde in groep G. Iran plaatst zich mogelijk als een van de beste acht nummers 3 voor de laatste 32, maar is daarbij afhankelijk van de resultaten in de andere groepen. "Wij verdienen het meer dan ieder ander team. Voor de mensen in Iran", zei international Ramin Rezaeian na afloop van het 1-1-gelijkspel tegen Egypte in de nacht van vrijdag op zaterdag in Seattle.
9 uur geledenGUADALUPE (ANP) - De Braziliaanse scheidsrechter Wilton Sampaio heeft in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag de leiding over de WK-wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Marokko. Het duel in de zestiende finales vindt plaats in het Monterrey Stadium in het Mexicaanse Guadalupe.
11 uur geledenSEATTLE (ANP/AFP) - De Iraanse voetballers hebben op het WK na de laatste groepswedstrijd tegen Egypte (1-1) opnieuw een brief achtergelaten in de kleedkamer, waarin ze speelstad Seattle bedanken "voor de gastvrijheid". De ploeg deed dat eerder ook na de tweede groepswedstrijd tegen België (0-0) in Los Angeles op dezelfde wijze.
13 uur geleden