Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV start met middenvelders Mauro Júnior en Thomas als backs

PSV start met middenvelders Mauro Júnior en Thomas als backs

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zondag met middenvelders op de posities van rechter- en linkerverdediger. De Braziliaan Mauro Júnior is aan de rechterkant de vervanger van aanvoerder Denzel Dumfries, die vanwege het coronavirus nog steeds ontbreekt. De Nieuw-Zeelander Ryan Thomas neemt aan de linkerkant de plek in van de Duitse Philipp Max. Max krijgt van trainer Roger Schmidt rust vanwege het drukke programma van PSV.

De plek van Thomas die op het middenveld vrijkomt, wordt ingenomen door Adrian Fein. De Duitser moet samen met Ibrahim Sangaré zorgen voor de controle. Mario Götze en Mohamed Ihattaren nemen de twee posities aan de zijkanten in.

Donyell Malen, die donderdag in de Europa League twee keer scoorde tegen Omonia Nicosia, krijgt in de voorhoede ondersteuning van Eran Zahavi. Zahavi mocht tegen Nicosia niet meedoen omdat hij vanwege een eerdere positieve coronatest niet welkom was op Cyprus. Zahavi vervangt Noni Madueke, die net als Max wegens vermoeidheidsklachten op de bank start.

PSV wilde de wedstrijd tegen ADO vanwege vele coronagevallen uitstellen, maar kreeg daar van de KNVB geen toestemming voor.

Opstelling PSV: Mvogo; Mauro Júnior, Teze, Boscagli en Thomas; Götze, Sangaré, Fein en Ihattaren; Malen en Zahavi.

Meer uit Voetbal

Milambo wint van Kluivert in League Cup

BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).

7 uur geleden
Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

18 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

1 dag geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

1 dag geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

1 dag geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

1 dag geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

1 dag geleden