PSV start met herstelde De Jong en El Ghazi tegen Vitesse
ARNHEM (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de basis bij PSV. De spits staat om 16.45 uur aan de aftrap van de uitwedstrijd tegen Vitesse. De Jong ontbrak vorige week tegen SC Cambuur (5-2) vanwege een enkelblessure.
De terugkeer van de aanvoerder gaat ten koste van Johan Bakayoko. De Belgische vleugelspits, de laatste weken goed op dreef, moet in Arnhem genoegen nemen met een plek op de bank.
Ook Guus Til is door trainer Ruud van Nistelrooij op de bank gezet. Xavi Simons speelt op het middenveld en voorin heeft De Jong gezelschap van Anwar El Ghazi en Fábio Silva. El Ghazi scoorde tegen Cambuur als invaller twee keer en mag nu starten.
De Belg Thorgan Hazard is hersteld van de spierblessure die hem een maand aan de kant hield. Hazard zit tegen Vitesse als wisselspeler weer bij de PSV-selectie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
19 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
19 uur geleden