
PSV start met herstelde De Jong en El Ghazi tegen Vitesse
ARNHEM (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de basis bij PSV. De spits staat om 16.45 uur aan de aftrap van de uitwedstrijd tegen Vitesse. De Jong ontbrak vorige week tegen SC Cambuur (5-2) vanwege een enkelblessure.
De terugkeer van de aanvoerder gaat ten koste van Johan Bakayoko. De Belgische vleugelspits, de laatste weken goed op dreef, moet in Arnhem genoegen nemen met een plek op de bank.
Ook Guus Til is door trainer Ruud van Nistelrooij op de bank gezet. Xavi Simons speelt op het middenveld en voorin heeft De Jong gezelschap van Anwar El Ghazi en Fábio Silva. El Ghazi scoorde tegen Cambuur als invaller twee keer en mag nu starten.
De Belg Thorgan Hazard is hersteld van de spierblessure die hem een maand aan de kant hield. Hazard zit tegen Vitesse als wisselspeler weer bij de PSV-selectie.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.
2 uur geledenNYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.
3 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
1 dag geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
1 dag geleden