Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV start met Gakpo en ongewijzigde ploeg tegen Rangers FC

PSV start met Gakpo en ongewijzigde ploeg tegen Rangers FC

EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo begint om 21.00 uur met PSV aan de thuiswedstrijd tegen Rangers FC om een plaats in de groepsfase van de Champions League. De 23-jarige aanvaller speelt mogelijk zijn laatste wedstrijd in het shirt van de club uit Eindhoven. Hij staat in de belangstelling van Manchester United.

Trainer Ruud van Nistelrooij kiest voor de spelers die vorige week de basis legden voor een gelijkspel in Glasgow (2-2). Érick Gutiérrez start weer op het middenveld en Ismael Saibari is de rechtsbuiten van PSV. Guus Til en Xavi Simons moeten op de bank plaatsnemen, net als Phillipp Mwene.

PSV kan na vier jaar weer de groepsfase van de Champions League bereiken. Rangers FC speelde in het seizoen 2010-2011 voor het laatst op het hoogste Europese niveau.

Opstellingen:

PSV: Benítez; Teze, Ramalho, Obispo en Max; Sangaré, Veerman en Gutiérrez; Saibari, De Jong en Gakpo.

Rangers FC: McLaughlin, Tavernier, Goldson, Sands en Barisic, Lawrence, Kamara en Lundstram; Tillman Colak en Kent.

Meer uit Voetbal

AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

50 minuten geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

1 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

1 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

1 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

2 uur geleden
Introverte Brugts wil bij Oranje vooral met haar voeten spreken

ZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.

3 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie opnieuw naar WK voetbal

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.

4 uur geleden