PSV start met Gakpo en ongewijzigde ploeg tegen Rangers FC
EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo begint om 21.00 uur met PSV aan de thuiswedstrijd tegen Rangers FC om een plaats in de groepsfase van de Champions League. De 23-jarige aanvaller speelt mogelijk zijn laatste wedstrijd in het shirt van de club uit Eindhoven. Hij staat in de belangstelling van Manchester United.
Trainer Ruud van Nistelrooij kiest voor de spelers die vorige week de basis legden voor een gelijkspel in Glasgow (2-2). Érick Gutiérrez start weer op het middenveld en Ismael Saibari is de rechtsbuiten van PSV. Guus Til en Xavi Simons moeten op de bank plaatsnemen, net als Phillipp Mwene.
PSV kan na vier jaar weer de groepsfase van de Champions League bereiken. Rangers FC speelde in het seizoen 2010-2011 voor het laatst op het hoogste Europese niveau.
Opstellingen:
PSV: Benítez; Teze, Ramalho, Obispo en Max; Sangaré, Veerman en Gutiérrez; Saibari, De Jong en Gakpo.
Rangers FC: McLaughlin, Tavernier, Goldson, Sands en Barisic, Lawrence, Kamara en Lundstram; Tillman Colak en Kent.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
12 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
21 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
21 uur geleden