PSV start met Gakpo en ongewijzigde ploeg tegen Rangers FC
EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo begint om 21.00 uur met PSV aan de thuiswedstrijd tegen Rangers FC om een plaats in de groepsfase van de Champions League. De 23-jarige aanvaller speelt mogelijk zijn laatste wedstrijd in het shirt van de club uit Eindhoven. Hij staat in de belangstelling van Manchester United.
Trainer Ruud van Nistelrooij kiest voor de spelers die vorige week de basis legden voor een gelijkspel in Glasgow (2-2). Érick Gutiérrez start weer op het middenveld en Ismael Saibari is de rechtsbuiten van PSV. Guus Til en Xavi Simons moeten op de bank plaatsnemen, net als Phillipp Mwene.
PSV kan na vier jaar weer de groepsfase van de Champions League bereiken. Rangers FC speelde in het seizoen 2010-2011 voor het laatst op het hoogste Europese niveau.
Opstellingen:
PSV: Benítez; Teze, Ramalho, Obispo en Max; Sangaré, Veerman en Gutiérrez; Saibari, De Jong en Gakpo.
Rangers FC: McLaughlin, Tavernier, Goldson, Sands en Barisic, Lawrence, Kamara en Lundstram; Tillman Colak en Kent.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
11 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
12 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
12 uur geleden