PSV start met Gakpo en ongewijzigde ploeg tegen Rangers FC
EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo begint om 21.00 uur met PSV aan de thuiswedstrijd tegen Rangers FC om een plaats in de groepsfase van de Champions League. De 23-jarige aanvaller speelt mogelijk zijn laatste wedstrijd in het shirt van de club uit Eindhoven. Hij staat in de belangstelling van Manchester United.
Trainer Ruud van Nistelrooij kiest voor de spelers die vorige week de basis legden voor een gelijkspel in Glasgow (2-2). Érick Gutiérrez start weer op het middenveld en Ismael Saibari is de rechtsbuiten van PSV. Guus Til en Xavi Simons moeten op de bank plaatsnemen, net als Phillipp Mwene.
PSV kan na vier jaar weer de groepsfase van de Champions League bereiken. Rangers FC speelde in het seizoen 2010-2011 voor het laatst op het hoogste Europese niveau.
Opstellingen:
PSV: Benítez; Teze, Ramalho, Obispo en Max; Sangaré, Veerman en Gutiérrez; Saibari, De Jong en Gakpo.
Rangers FC: McLaughlin, Tavernier, Goldson, Sands en Barisic, Lawrence, Kamara en Lundstram; Tillman Colak en Kent.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
10 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
13 uur geleden